Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41905 LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus

€ 14.32€ 17.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 213
Mõõdud: 22,3*22,3*5
Tootekood: 41905

 LEGO® DOTS™ (41905) vikerkaareteemalise ehtekomplekti kaunistamine ning väljapanek toob lastele palju rõõmu! See on lihtne, kergesti mõistetav magamistoatarvikute meisterdamiseks mõeldud komplekt, mis annab lastele võimaluse luua ise ehete aluse ning muuta seda vastavalt tujule või oma toa sisekujundusele. Ka koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamis- ja sortimisalusele käkitegu.

Loominguline ja funktsionaalne ehete alus
Ehete aluse komplektis on viis konksu, kuhu saab riputada ehteid või mis tahes LEGO® DOTS™ kantavaid kaunistusi, ning alus tarvikute hoiustamiseks, lisaks on komplektis kaunistusdetailid, mille lapsed saavad oma kujutlusvõime ja väljendusoskuse abil kohandada just iseendale sobivaks.

Funktsionaalsed kunsti- ja käsitöömeisterdised pakuvad nüüd ka mängurõõmu!
Selle komplekti muudab lastele huvitavaks võimalus lasta oma fantaasia lendu ja kaunistada ehete alust täpselt enda soovi järgi. Tee seda vastavalt tujule või oma toa sisekujundusele ning näita oma lõbusaid kujundusi teistelegi, kuna LEGO® DOTS™ komplektidega on kõik võimalik. See on suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muul ajal.

Toeta oma lapse armastust loomingulise käsitöö vastu selle armsa LEGO® DOTS™ (41904) kuubikukomplektiga, mis sisaldab kolme loomateemalist kuubikut koos kaane ja pildihoidikutega. Mäng algab kohe karbist välja võttes loomateemaliste pildihoidikute kokkupanekuga.
Demonstreeri loovust! Lapsed saavad kuubikuid kaunistades arendada oma väljendusoskust, järgides pakendil toodud kassi, koera, laama ja muude loomanägude kujundamise soovitusi või mõeldes ise uusi ideid välja.
Värvilised detailid on loominguliseks väljenduseks suurepärased vahendid. Lapsed saavad muuta kuubikuid oma lemmiklooma sarnaseks või kaunistada neid vastavalt oma toa sisekujundusele ka muudest DOTS™ komplektidest või lisa-DOTS – 1. seeria pakist (41908) pärit kaunistusdetailide abil.
See loominguline komplekt pakub igale meisterdamishuvilisele või kunsti- ja käsitööarmastajale palju rõõmu. Oma maitse järgi kohandatavad kuubikud ja värviliselt kaunistatud detailid pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
Väike ja kasutamiseks loodud See nutikas ja loominguline meisterdamiskomplekt, kus karpide iga külje mõõtmed on veidi 4 cm (1”), on suurepärane valik algajatele meisterdamishuvilistele oma loomingulise külje arendamiseks ning seejärel lemmikversiooni teistelegi näitamiseks.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisva mängimise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.
Ava pakend ning loominguline tegevus võib alata. Lapsed saavad kuubikud lihtsate juhiste abil kokku panna ning saada seejärel karpide kaunistamiseks ning loomanägude kujundamiseks pakendilt inspiratsiooni. Koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu.
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See nutikas komplekt pakub lõputult loomingulist inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® klotsid ja detailid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele ja meie enda kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ning kindlalt ühendatavad ja hõlpsasti eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
LEGO Vikerkaareteemaline ehete alus - 41905L
Järgmine toode: 41908L LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud