Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43101 LEGO VIDIYO Bandmates

€ 4.20€ 5.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 11
Mõõdud: 9,2*11,5*2,0
Tootekood: 43101

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Innusta lapsi põnevaid muusikavideoid lavastama, produtseerima ja nendes peaosa mängima komplekti LEGO® VIDIYO™ Bandmates (43101) ja rakenduse abil. See mängufiguuride bänd sisaldab kogumiseks 12 tegelast, kes on kõik inspireeritud erinevatest muusikažanritest ja kelle seas on tantsijad, räpparid, kitarristid, trummarid, lauljad ja teised. Mäng võib kohe alata, kui lapsed äratavad oma tegelase videos rakenduse kaudu ellu.

Ava põnevaid efekte BeatBitide abil
Igal Bandmate‘il on erisugune isiksus ja tegelasega on kaasas kolm BeatBiti. Skanni BeatBite rakenduses, et avada efekte, helisid ja muud, kui lapsed lavastavad oma muusikavideot. Tänu regulaarselt värskendatavale lauluvalikule saavad lapsed igal mängukorral uue muusikalise elamuse.

Jaga muusikavideoid turvaliselt veebis
LEGO VIDIYO rakendusega on kaasas funktsioonid, mis aitavad lapsi veebis kaitsta. Avatarid ja rakenduse loodud kasutajanimed hoiavad kasutajaid anonüümsena. Kõiki üleslaaditud videoid ja kommentaare modereeritakse ning lapsevanemate andmelaud võimaldab lapsevanematel reguleerida, mida nende laps jagada ja vaadata saab.

Tutvusta lastele muusikalist seltskonnamängu, mille käigus nad saavad oma muusikavideoid lavastada, produtseerida ja nendes peaosa mängida komplekti LEGO® VIDIYO™ Bandmates (43101) mänguasjade ja VIDIYO rakenduse abil. Laadi alla tasuta rakendus LEGO® VIDIYO™, et skannida minifiguuri ja eriefektidega BeatBite. Lastel on põnev vaadata, kuidas nende tegelane ärkab ellu muusikavideos, mida nad lavastavad, produtseerivad ja milles nad peaosa mängivad. Iga Bandmate‘iga on kaasas kolm BeatBiti, mida saab rakenduses skannida, et avada erilisi videoefekte, nt heliefekte ja kostüümivahetusi. Lastel on põnev oma kollektsiooni täiendada, sest kokku on 92 BeatBiti. LEGO VIDIYO™ Bandmates‘i minifiguuriga mänguasjad avavad rakenduses kohandamis- ja loovmängumaailma, tehes nendest ideaalse pühadekingituse vähemalt 7-aastastele poistele ja tüdrukutele, kellele meeldib muusika ja esinemine. LEGO® VIDIYO™ rakendus sisaldab veebiturvalisuse tagamiseks erinevaid turbefunktsioone, sh lapsevanema andmelauda, anonüümseid kasutajanimesid ja modereeritud kommentaare. Igas salajases karbis on 1. seeria Bandmate’ide minifiguur, kaks juhuslikult lisatud BeatBiti, üks spetsiaalne BeatBit, üks tarvik, klotsidest ehitatud lava, kus on ruumi kolmele BeatBitile, juhised ja kollektsionääri brošüür. LEGO® VIDIYO™ rakendus ühildub valitud iOS-i ja Androidi seadmetega. Teavet ühilduvuse kohta leiad veebilehelt www.LEGO.com/devicecheck. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks oma vanematelt luba. LEGO® VIDIYO™ komplektid pakuvad uut seltskonnamänguelamust, kus poisid ja tüdrukud saavad olla lavastajad, produtsendid ja tähed, luues ning jagades oma muusikavideoid. LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja kindel ühendatavus alati. Nii on see olnud aastast 1958. LEGO® osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et need vastavad rangetele üleilmsetele ohutusstandarditele.

LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
LEGO VIDIYO Bandmates - 43101L
Järgmine toode: 43102L LEGO VIDIYO Candy Mermaid BeatBox
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud