Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41255 LEGO® Trollid Popp külapidu

€ 59.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 380
Mõõdud: 26,2*38,2*7
Tootekood: 41255Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Erakordsete detailidega Trollide puumajakese ehituskomplekt LEGO® Trolls World Tour-i popp külapidu (41255) avab väikestele Trollide fännidele kujutlusvõimet arendava maailma. Selle ülilaheda puu okstel ripuvad kaks kookonit: üks sädelevate ja eksklusiivsete LEGO® Trollide Guy Diamondi ja Tiny Diamondi jaoks ning teine Cooperi jaoks. Seal on isegi koht kolmanda kookoni – Poppy kookoni (41251) – jaoks. Selles Trollide mängumajas on lastel palju avastamist. Paljude interaktiivsete funktsioonide ja tarvikutega on tore välja mõelda oma lugusid. Nad võivad mängu isegi endaga kaasa võtta, sest Trollide kookonid on suletavad ja kaasaskantavad! Kui otsid loomingulisi kingitusi või armsaid mänguasju lastele, kellele meeldib film „Trollid“, on suurepärane valik LEGO® Trolls World Tour-i ehituskomplektid. Igal komplektil on lisaks trükitud juhistele ka digitaalsed juhised Instructions PLUS, mis aitavad lastel ehitada.

Vaata, kuidas laste kujutlusvõime areneb selle tegevusterohke puumajakese mängukomplektiga (41255), mis on inspireeritud filmist Trolls World Tour.
Viie Trollide minifiguuriga (sh eksklusiivsed tegelaskujud Guy Diamond ja Tiny Diamond) hakkab mäng kohe pihta. Lapsed saavad esmalt täita põneva ehitusülesande ja seejärel viia oma Trollid toredatele seiklustele.
Riputa kaks kookonit puu otsa või sulge need ja võta oma teele kaasa! Lapsed saavad mängu lisada ka kolmanda, Poppy kookoni (41251), et filmist „Trollid“ inspireeritud põnevust jaguks veelgi kauemaks.
See komplekt, milles on hulgaliselt tarvikuid ja funktsioone, on ka suurepärane kingitus pühadeks. Nii et kui otsid loomingulist Trollide teemalist kingitust või armsaid mänguasju alates 6-aastastele poistele ja tüdrukutele, siis see on hea valik.
See Trollide puumajake, mis on üle 22 cm kõrge, näeb kokkupanduna võimas välja. Ja tore asi on see, et mängukookonid on eemaldatavad ja kaasaskantavad (kõrgus üle 11 cm), nii et lõbusa mängu võib kõikjale kaasa võtta.
Popil külapeol pole patareisid vaja! Kõik, mida lastel on vaja, on kujutlusvõime – nii selle mudeli ehitamiseks kui ka oma Trollide lugude väljamõtlemiseks või uuest filmist „Trollid“ pärit stseenide elustamiseks.
Kas soovid pakkuda väikestele ehitajatele veelgi võimsamat ehituselamust? Saadaval on digitaalsed juhised Instructions PLUS! Intuitiivsed režiimid nagu suumimine, pööramine ja kummitusrežiim muudavad LEGO® komplektide ehitamise tõeliseks digiajastu tegevuseks.

Järgmine toode: 41250L LEGO® Trollid Tehnoriffi tantsupidu
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud