Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42099 LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto

€ 209.90€ 229.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 11+
Koosneb: 958
Mõõdud: 37,8*48*11,8
Tootekood: 42099

 Kas oled uuel tasemel LEGO® mängudeks valmis? LEGO Technicu sarja 4x4-veok X-treme rakendab täiustatud ajuplokki (Smart Hubi) ja kolme mootorit, mida juhitakse intuitiivsest rakendusest LEGO TECHNIC CONTROL+. Moodne rakendusetehnoloogia tagab ülitäpsed liigutused ja funktsioonid, pakub lõputult tõetruuna mõjuvaid mänguvõimalusi ja laseb tekitada realistlikke heliefekte. Kasutajad saavad valida erinevate juhtekraanide vahel ning panna masina edasi- või tagasisuunas sõitma, pöörama, kiirendama, pidurdama ja takistusi ületama. Võite saada reaalajas masinateavet, näiteks kiiruse- ja kaldeandmeid, või panna oma oskused proovile rakenduse väljakutsete ja saavutuste jaotise abil. Sellel rakendusega juhitaval võimsal 4x4-veokil on kõrge tõusuga vedrustus, suured rattad ja vinged rehvid. Selle kujunduses on kasutatud uudset värvilahendust ning seda saab ilmestada põnevate kleebisdetailidega. Mudeli keerukad käigumehhanismid ja tehnoloogiad võimaldavad LEGO ehitajatel tutvuda insenerikunsti põnevate tõdedega ning aitavad arendada reageerimiskiirust, kognitiivse mõtlemise võimet ja probleemide lahendamise oskust.

Seda lahedat veokimudelit juhitakse rakenduse LEGO® TECHNIC™ CONTROL+ abil ning see rakendab täiustatud ajuplokki (Smarthubi), kaht XL-mootorit ja üht L-mootorit. See võimaldab teha tõetruusid manöövreid ning pakub ülipõnevaid mänguvõimalusi ja lõbu tundideks.
LEGO® 4x4-maastikumasinat X-treme juhitakse nutiseadme rakenduse kaudu kolmelt eri ekraanilt.
Ühilduvad nutiseadmed on toodud veebiaadressil LEGO.com/devicecheck.
Mitmesugused juhtimisfunktsioonid: edasi- ja tagasisuunal liikumine, pööramine, kiirendamine, pidurdamine, takistuste ületamine, heliefektide tekitamine ja reaalajas masinateabe (näiteks kiiruse- ja kaldeandmete) hankimine.
Ühe puutega juhtimine Lohista sobivas suunas ekraanil ja vaata, kuidas 4x4-masin manöövreid võtab.
Väljakutsed ja saavutused: Saavutuspunktide teenimiseks vii väljakutsuvad missioonid lõpule.
Rakendusega juhitav võimas LEGO® veok iseseisva kõrge tõusuga vedrustuse, suurte rataste ja vingete rehvidega.
Ajuplokil (Smart Hubil) on Bluetooth Low Energy (BLE) ühendamisfunktsioon, aktiveerimisnupp, 6 andurit (kolm güro- ja kolm kiirendusmõõturiga andurit) ja 4 ühenduspesa.
Laadi rakendus LEGO® TECHNIC™ CONTROL+ alla App Store’ist või Google Playst. Küsi enne Interneti kasutamist oma vanematelt luba.
Selle puldiga juhitava auto kasutamiseks on vaja patareisid (pole komplektis). 

LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto - 42099L
LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto - 42099L
LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto - 42099L
LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto - 42099L
LEGO Technic RC ekstreemne maastikuauto - 42099L
Järgmine toode: 42115L LEGO Technic Lamborghini Sian FKP 37
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud