Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42103 LEGO Technic Kiirendusauto

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 225
Mõõdud: 14,1*26,2*7,2
Tootekood: 42103

Mootorid valmis! Juhid valmis! Tõmba tagasi, lase lahti ja LÄKS! Kiirendusautode võistlus on üks kõige erilisem võidusõit, nii et pane oma ehitusoskused proovile ja loo eriline LEGO® Technicu kiirendusauto. Lihtsalt tõmba auto tagasi ja lase lahti ning see kihutab kohalt minema. Seejärel lukusta esiratta tõstelatt, et teha uskumatuid esirattatõsteid. Kas soovid veel mänguvõimalusi? Ehita kiirendusauto ümber Hot-Rod-autoks.

Võidusõit, kihutamine ja esirattatõsted!

Anna oma väiksele rallisõitjale põnev väljakutse selle LEGO® Technicu mängukiirendusauto näol, mille saab liikuma panna tagasitõmbega ja mille saab ümber ehitada lahedaks Hot-Rod-autoks.

Paku oma väikesele rallisõitjale selle LEGO® Technicu (42103) kiirendusautoga üks lahe väljakutse. Lastele meeldib õppida oma isikliku kiirendusauto mudelikomplekti kokkupanekut. Kui auto on kokku pandud, siis mängurõõm jätkub. Pane püsti minivalgusfoor, siis tõmba mänguauto tagasi, lase lahti ja vaata, kuidas see paigalt minema kihutab. Mitmesuguseid tegevusi pakkuvad LEGO kingitused Laste pilku püüavad selle auto julged värvid. Vaata, kuidas summutist tulevad välja leegid just nagu tõelisel kiirendusautol. Selle 2-ühes komplektiga saavad lapsed arendada probleemide lahendamise oskusi, sest võidusõidumänguasja saab ümber ehitada võimsaks tagasitõmmatavaks Hot-Rod-autoks. Kumb neile rohkem meeldib? Esirattatõsteid tegev kiirendusauto või ülilahe Hot-Rod-auto? Õpi ja mängi selle laheda insenerimänguasjaga LEGO Technicu maailmas on hulgaliselt keerukaid ehitusmänguasju noortele LEGO fännidele, kes on valmis oma uueks ehitusväljakutseks. Komplektis on trükitud juhised. Või kui soovid mudelauto ehitamiseks uusi põnevaid viise, vaata tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevaid digijuhiseid Instructions PLUS. Suumimis- ja pööramistööriistadega lahe rakendus aitab lastel omaette ehitada.

• Selle laheda 2-ühes kiirendusautoga, mille saab ümber ehitada Hot-Rod-autoks, on iga päev võidusõidupäev. See tagasitõmmatav mänguauto töötab laste käes väga kergesti – vaata, kui kiiresti see minema kihutab!
• Lapsed saavad teada, kuidas töötab kiirendusauto. Seejärel lukusta esiratta tõstelatt, et teha uskumatuid esirattatõsteid. Või püsi maapinna lähedal, et püüda kiirusrekordit. Mängu alustamiseks on olemas ka mänguvalgusfoor.
• Tõmba tagasi ja lase lahti. Nii lihtne see ongi! Ka väikesed rallisõitjad saavad elustada rallipäeva põnevuse ja kiiruse. Kas oled valmis uueks väljakutseks? Lapsed saavad oma tagasitõmmatava kiirendusauto ümber ehitada LEGO® Hot-Rod-autoks.
• Kas otsid lõbusaid mänguasju alates 7 aasta vanustele lastele? See LEGO® Technicu (42103) komplekt on suurepärane kingiidee LEGO® fännidele, võidusõiduautode mudelite austajatele ja kõigile, kellele meeldib ehitamine.
• Kokkupandud LEGO® kiirendusauto on 32 cm pikk, 12 cm kõrge ja 10 cm lai, nii et see on just paraja suurusega rallipäeva rollimängudeks.
• See auto on kiirendatav, kuid see ei vaja töötamiseks patareisid. Auto saab oma jõu tagasitõmmatavast mootorist, nii et mäng võib kohe alata.
• Iga LEGO® komplekt on varustatud trükitud juhistega. Lisaks on sellel komplektil digijuhised Instructions PLUS, mille leiab nutitelefonides ja tahvelarvutites saadaolevast tasuta rakendusest LEGO® Life.
• LEGO® Technicu komplektidel on realistlikud käigumehhanismid, mis tutvustavad noortele LEGO ehitajatele insenerimaailma arusaadaval ja realistlikul viisil.
• Tööstusharu rangeimate standardite järgi loodud LEGO® Technicu plastdetailidest mudelikomplektid on alati ühtlase kvaliteediga ning hõlpsasti kokkupandavad.
• LEGO® Technicu detaile testitakse põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Kiirendusauto - 42103L
LEGO Technic Kiirendusauto - 42103L
LEGO Technic Kiirendusauto - 42103L
LEGO Technic Kiirendusauto - 42103L
LEGO Technic Kiirendusauto - 42103L
Järgmine toode: 42108L LEGO Technic Liikurkraana
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud