Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42107 LEGO Technic Ducati Panigale V4 R

€ 69.90
Laos olemas
Vanusele: 10+
Koosneb: 646
Mõõdud: 38,2*26,2*7,05
Tootekood: 42107

 Mootorimürin. Kiirenduse erutus. Sujuv kallutus kurvis. Kui oled kunagi ette kujutanud sõitmist oma isikliku Ducatiga, meeldib sulle kindlasti selle LEGO® Technicu Ducati Panigale V4 R-i kokkupanek. Uuri, kuidas aktiveerib käigukast V4-mootori. Vaata, kuidas tagab esi- ja tagavedrustus Ducati sujuva sõidu. Seejärel uuri kahe kiiruse erinevaid sõidutehnikaid.

Ehita ja uuri seda legendaarset mootorratast Ducati Panigale V4 R

Loo selle LEGO® Technicu komplektiga legendaarne Ducati Panigale V4 R, millel on kahe kiirusega käigukast, eesmised ja tagumised ketaspidurid ning V4-mootor.

Stiil, keerukus, saavutused. Erakordse välimusega LEGO® Technicu 42107 Ducati Panigale V4 R annab edasi originaalsõiduki olemust ja ilmet. See on LEGO Technicu ajaloo esimene käigukastiga mootorrattamudel, mis võimaldab tutvuda eri kiiruste ja tehnikatega. Lisaks on sellel muud erilised funktsioonid, sh juhtimine, realistlik esi- ja tagavedrustus ning eesmised ja tagumised ketaspidurid. Erakordsed detailid annavad edasi Ducati olemust Ducati fännidele toob rõõmu see täpsete detailidega erakordne mootorrattakoopia. Tugijalg, väljalasketoru, esiklaas ja armatuurlaud on erilised lisadetailid, mis muudavad selle mänguasjamudeli täissuuruses versiooniga äravahetamiseni sarnaseks. Ja loomulikult paneb iga Ducati fänni südame kiiremini põksuma klassikaline punane värviskeem. Ehita ja õpi LEGO Technicu mänguasjamudelitega See mootorrattamudeli komplekt, mis on osa LEGO Technicu maailmast, pakub kaasahaarava ja nauditava ehituselamuse. Realistlike funktsioonidega mudel tutvustab ehitajatele insenerimaailma ning võimaldab tutvuda käigumehhanismide tööga.

• Kuulsa Ducati Panigale V4 R-i koopia ehitamiseks, tutvumiseks ja väljapanekuks. See eriline ehituselamus pakub rõõmu LEGO® Technicu fännidele ja mootorrattahuvilistele.
• Ehita oma Ducati Panigale V4 R, et saaksid erilise võimaluse vaadata funktsioone ja omadusi, mis selle legendaarse mootorratta tööle panevad. Mudelil on ka kahe kiirusega käigukast – see on LEGO® Technicu mootorrataste juures midagi uut.
• Kingi omale midagi erilist ja hangi Ducati Panigale V4 R, mille esi- ja tagavedrustus tagab mudeli realistliku liikumise. Klassikaline punane värviskeem muudab mootorratta elavamaks ning lisab itaaliapärasust.
• Kas otsid parimaid kingitusi mootorrattafännidele? See on suurepärane valik. Lisaks on see ideaalne väljakutse üle 10 aasta vanustele LEGO® Technicu fännidele, kellel on põnev näha, kuidas mootorratas töötab.
• See pilkupüüdev mudel (42107) näeb hea välja. Mootorratta mõõtmed aitavad edasi anda reaalse mudeli ehtsust. Mõõtmed: pikkus 32 cm, kõrgus 16 cm ja laius 8 cm.
• Selle Ducati mängumootorratta kasutamiseks pole vaja patareisid. Kõik, mida vajad, on kirg, kujutlusvõime ja soov avastada midagi uut.
• Selle erakordse LEGO® komplektiga on mängu alustamine lihtne. Lihtsalt ava karp ja leiad sealt hõlpsasti järgitavad juhised, millega saad Ducati mängumootorratta ehitamist kohe alustada.
• LEGO® Technicu insenerimänguasjad, mille realistlik liikumine ja mehhanismid aitavad lastel ja täiskasvanutel tutvuda insenerimaailmaga, on loodud pakkuma lummavat ja nauditavat ehituselamust.
• Oluline on kvaliteet. Nii on hea teada, et LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab et neid on alati lihtne kokku panna – seda juba alates 1958. aastast.
• LEGO® Technicu plastdetailidest mänguasjamudelid pannakse enne kasutust proovile. Igaüht testitakse põhjalikult, et tagada ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
LEGO Technic Ducati Panigale V4 R - 42107L
Järgmine toode: 42103L LEGO Technic Kiirendusauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud