Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42112 LEGO Technic Betooniauto

€ 99.90€ 119.90
Laos olemas
Vanusele: 10+
Koosneb: 1163
Mõõdud: 47,8*28*11,5
Tootekood: 42112

 Ärata ehitusmaailm ellu laste jaoks, kellele meeldib vaadata, kuidas asjad töötavad. Sõidukifännidest lastele meeldib kindlasti ehitada seda LEGO® Technicu Betooniautot (42112). Tänu kaheksale suurele rattale, liikuvale mootorile, avatavale juhikabiinile ja suurele segamistrumlile näeb see välja just nagu päris. Lapsed saavad trumlit käsitsi pöörata või seada selle automaatrežiimile ja vaadata veoautot liigutades, kuidas see pöörleb. Trumlit vastupäeva pöörates hakatakse betooni välja valama.

Loominguline mäng ehitusplatsil
Loominguline rollimäng on tänu sellele ehitusmänguasja komplektile lihtne. Veoautoga on kaasas 100 LEGO 1x1 klotsi, mida saab kasutada betoonina. Lapsed saavad pöörata seguris olevaid klotse ning kasutada seejärel käepidet lehtri juhtimiseks ja betooni paika valamiseks.

Keerukamad ehituskomplektid lastele
LEGO Technicu ehituskomplektid sobivad suurepäraselt LEGO fännidele, kes on valmis uuteks väljakutseteks. Need sõidukid näevad välja ja liiguvad nagu pärismudelid, nii et lastel on põnev oma loominguga mängida.

Ehitussõidukite mängukomplekte armastavad lapsed avastavad sellest LEGO® Technicu Betooniautost (42112) palju lahedaid funktsioone. Pöörleva segamistrumliga mudel näeb välja ja liigub täpselt nagu pärismudel.
Lapsed saavad tänu 1163 osale nautida põnevat ehitamisprotsessi ning uurida seejärel kõiki betooniauto funktsioone, sealhulgas 100 LEGO® 1x1 klotsi, mida saab kasutada betoonina.
Pööra trumlit betooni segamiseks käsitsi või sea see automaatrežiimile ja vaata veoautot juhtides, kuidas segur pöörleb. Pööra trumlit vastupäeva, et valada betoon välja, kasutades selle suunamiseks lehtrit.
Betooniauto mänguasju armastavatele lastele pakub kindlasti palju lõbu selle betooniauto ehituskomplekti kõigi funktsioonide uurimine. See sobib ideaalselt sünnipäeva- või pühadekingituseks alates 10-aastastele lastele.
Betooniauto mänguasi on 42 cm pikk, 19 cm kõrge ja 12 cm lai, mis tähendab, et see sobib suurepäraselt loomingulisteks mängudeks.
Selle ehitusmänguasja kasutamiseks ei ole vaja patareisid, nii et mängurõõm algab kohe ega lõppe kunagi.
Selle lastele mõeldud LEGO® Technicu betooniauto ehituskomplektiga on kaasas trükitud juhised.
LEGO® Technicu mudelikomplektid tutvustavad lastele väga hästi tehnikamaailma. Ägeda kujunduse ja realistlike funktsioonidega LEGO Technic pakub keerukamaid ehituskomplekte, mis sisaldavad ohtralt realistlikke funktsioone.
LEGO® Technicu komplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab et kõiki laste ehituskomplekte on alati lihtne kokku panna.
LEGO® Technicu komplekte testitakse põhjalikult, et tagada kõigi nende vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
LEGO Technic Betooniauto - 42112L
Järgmine toode: 42124L LEGO Technic Maastikubagi
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud