Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42101 LEGO Technic Bagi

€ 9.90€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 117
Mõõdud: 14,1*15,7*6,1
Tootekood: 42101

 Valmistu erakordseks seikluseks! On aeg sõita linnast välja ja rännata oma ülilahedas LEGO® Technicu bagis uutel maastikuradadel. Hüppa üle düünide! Kihuta läbi kõrbe! Töötava vedrustuse ja rooliga vastupidav düünibagi ületab karmid maastikud imelihtsalt. Kas oled valmis uueks väljakutseks? Ehita see 2-ühes mudel ümber stiilseks võidusõiduautoks, millega saad teha hulljulgeid vägitegusid.

Lahe ehitusväljakutse mänguvõidusõiduautode sõpradele

Tutvusta lastele selle 2-ühes bagiga LEGO® Technicu maailma. Ümber ehitatav lahedaks mänguvõidusõiduautoks, nii et lastel on võimalus ehitada kaks erinevat sõidukit.

See suurepärane LEGO® Technicu (42101) bagikomplekt pakub lastele kahekordset rõõmu. Lase laste kujutlusvõimel vabalt lennata ja anna neile võimalus elavaks muuta põnevad bagisõidud liivadüünidel. Ja lõbu sellega veel ei lõpe! Selle mängubagi saab nutikalt ümber ehitada stiilseks mänguvõidusõiduautoks, mis pakub lastele veelgi rohkem seiklusi. LEGO komplekt, mis pakub palju avastamist Lahe värviskeem? Olemas! Koljukleepsud? Olemas! Töötav rool ja vedrustus? Muidugi! Kui otsid paljude põnevate funktsioonidega hoogsa ja põneva mängu komplekti, mis lastele tõeliselt meeldiks, siis on see eriline komplekt just see, mida vaja. Kokkupandavad mänguasjad aitavad lastel arendada uusi oskusi LEGO Technicu ehituskomplektid sobivad suurepäraselt LEGO fännidele, kes on valmis uuteks väljakutseteks. Need sõidukid näevad välja ja liiguvad nagu pärismudelid, nii et lastel on põnev oma loomingut ehitada ja sellega mängida. Iga komplektiga on kaasas trükitud juhised, kuid selle mänguauto kokkupanekuks on ka uus võimalus – juhised Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO Life. See interaktiivne juhend sisaldab vaatamiseks suumimis- ja pööramistööriistu, mis aitavad ka väiksematel lastel seda lahedat insenerimänguasja ehitada.

• See on lõbus ehitusväljakutse lastele, kellele meeldivad mänguvõidusõiduautod! Pane bagi kokku ja loo uued maastikuseiklused. Siis ehita bagi ümber võidusõiduautoks, et ehitus- ja rollimängurõõm jätkuks.
• Töötava vedrustuse ja roolisüsteemiga mängukomplekt (42101) on põnev ehitusväljakutse. See arendab probleemide lahendamise oskusi ning pakub hulgaliselt võimalusi loominguliseks mängimiseks.
• 2-ühes kujundus tähendab kahekordset mängurõõmu. Lapsed saavad ehitada esmalt bagi ja seejärel kujundada selle ümber stiilseks võidusõiduautoks. Pärast kokkupanekut on autoga tore mängida eraldi või koos teiste ehitatavate mängusõidukitega.
• Liikuvate mänguasjade austajatele pakub palju rõõmu bagi ehitamine ja sellega mängimine. See hariduslik insenerimänguasi on suurepärane LEGO kingitus üle 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele, kellele meeldivad võidusõidumänguasjad.
• Kokkupandult on mängubagi 13 cm pikk, 7 cm kõrge ja 7 cm lai, nii et see sobib suurepäraselt rollimänguks ning lahedaks täienduseks olemasolevasse autokollektsiooni.
• Selle mängubagi kasutamiseks ei ole vaja patareisid, nii et mängurõõm algab kohe ega lõppe kunagi.
• Bagi komplektis on trükitud ehitusjuhised ning lisaks on võidusõiduautol veebipõhine PDF-juhend. Lisaks on mängukomplektil juhised Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® Technicu ehituskomplektid sobivad hästi lastele, kellele meeldib ehitada ja kes on valmis uueks väljakutseks. LEGO Technicu universum, kust leiab mitmesuguseid ehitusmänguasju, pakub põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele.
• LEGO® plastdetailidega mudelikomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. Need on alati ühtlase kvaliteediga ja hõlpsasti ühendatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® Technicu detaile on põhjalikult testitud, et iga mudelikomplekt vastaks rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Bagi - 42101L
LEGO Technic Bagi - 42101L
LEGO Technic Bagi - 42101L
LEGO Technic Bagi - 42101L
LEGO Technic Bagi - 42101L
Järgmine toode: 42107L LEGO Technic Ducati Panigale V4 R
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud