Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

71361 LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid

€ 4.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 23
Mõõdud: 15*9,5*0,65
Tootekood: 71361

 Fännid saavad luua ainulaadseid LEGO® Mario™ tasemeid 10 kogutava tegelaskuju komplektiga (71361). Iga komplekt sisaldab ehitatavat tegelaskuju ja aktiivklotsi, millega LEGO® Super Mario™ mängudes mängida – selleks võib olla Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Kuuli-Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Merisiilik või Peepa. Igaüks neist on mõeldud kasutamiseks Mario seikluste alustusrajaga (71360), mis sisaldab veelgi põnevamaks mänguks LEGO Mario tegelaskuju.

Lahedad digitaalsed tööriistad
Leiad juhised igast komplektist ja tasuta LEGO Super Mario rakendusest, mis sisaldab ka digitaalseid vaatamistööriistu, et muuta ehitamine veelgi nauditavamaks. Rakendus pakub ka turvalist foorumit, kus saad jagada ideid ja leiad inspiratsiooni muudeks lõbusateks, loomingulisteks ehitamis- ja mängimisviisideks.

Piiramatud võimalused
LEGO Super Mario mängukomplektid on suurepärased kingitused lastele. Alustusrada, laienduskomplektid ja võimenduskomplektid, mis toovad armastatud tegelaskuju pärismaailma, pakuvad piiramatult väljakutseid ning arendavad probleemide lahendamise oskusi.

Fännid saavad laiendada oma LEGO® Super Mario™ universumit tegelaskujude komplektide (71361) abil. Iga komplekt sisaldab lõbusat, ehitatavat tegelaskuju ja aktiivklotsi erinevateks tegevusteks LEGO® Mario™ figuuriga (ei kuulu komplekti).
Kokku on 10 ainulaadset tegelaskuju, keda koguda, ehitada ja kellega LEGO® Super Mario™ mängudes mängida: Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Kuuli-Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Merisiilik ja Peepa.
Tervikliku mänguelamuse saamiseks on vaja Mario seikluste alustusrada (71360), mis sisaldab LEGO® Mario™ figuuri. Kui LEGO Mario hüppab müntide teenimiseks nendele tegelaskujudele, reageerib ta erinevatel viisidel.
Kogutav tegelaskuju komplekt on lõbus sünnipäeva-, pühade- või üllatuskingitus vähemalt 6-aastastele lastele, lisades uusi võimalusi nende LEGO® Super Mario™ alustusrajale.
Lisa need tegelaskujud Mario seikluste alustusrajale, ehita see ümber ja kombineeri LEGO® Super Mario™ laienduskomplektidega, et luua missioone üksinda või võistlusi koos sõprade ja perega.
Nende tegelaskujude jaoks pole patareisid vaja – lisa need Mario seikluste alustusrajale, et panna mäng käima. Iga komplektiga on kaasas illustreeritud juhised, et aidata lastel iseseisvalt ehitada.
Tasuta LEGO® Super Mario™ rakendus pakub digitaalseid ehitusjuhiseid, lahedaid vaatamistööriistu, inspiratsiooni loominguliseks mängimiseks ja muud. Ühilduvate Android- ja iOS-seadmete loendi leiad aadressilt LEGO.com/devicecheck.
Interaktiivsed LEGO® Super Mario™ mängukomplektid sobivad suurepäraselt nii üksinda kui ka mitmekesi mängimiseks, tuues armastatud tegelaskuju pärismaailma ning pakkudes laiendamise ja ümber ehitamise kaudu piiramatult loomingulisi väljakutseid.
Ehitajad ei vaja LEGO® klotside ühendamiseks ega eraldamiseks supertähe jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleks alati hõlpsasti kokkupandavad.
LEGO® klotse ja detaile testitakse ning analüüsitakse põhjalikult. Nii võid kindel olla, et iga LEGO ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid - 71361L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid - 71361L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid - 71361L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid - 71361L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid - 71361L
Järgmine toode: 71362L LEGO Super Mario Valvega linnuse laienduskomplekt
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud