Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71386 LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid – 2. sari

€ 3.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 24
Mõõdud: 15*9,5*0,65
Tootekood: 71386

 Kingi LEGO® Super Mario™ fännidele komplekt, et nad saaksid veelgi põnevamaid tasemeid luua. Kogutavate tegelaskujude komplektide 2. seeria (71386) igas komplektis on salapärane kokkupandav tegevussildiga tegelane. Koguda on võimalik kümme LEGO Super Mario tegelaskuju: Huckiti krabi, Spiny Cheep Cheep, Ninji, Foo, Langevarju-Goomba, Parapõrnikas, Mürgiseen, Thwimp, Lendav kutt ja Kondi-Goomba. Neid kõiki saab kasutada koos interaktiivseks mänguks vajaliku Mario seikluste alustusrajaga (71360).
Lahe rakendus Juhised on komplektides ja LEGO Super Mario rakenduses, kus on ehitusrõõmu suurendamiseks ka digitaalsed tööriistad, ideed kujutlusvõime virgutamiseks ja ohutu platvorm lastele ideede jagamiseks.
Lõputult võimalusi LEGO Super Mario mängukomplektid sobivad hästi lastele kingitusteks, andes neile uusi mänguviise. Alustusraja ning laiendus- ja võimenduskomplektidega saab armastatud tegelase pärismaailma tuua ning pakkuda võimalusi tasemeid piiramatult ümber ehitada.
Tegelaskujude komplektid – 2. sari (71386) lisab laste LEGO® Super Mario™ maailmale veel rohkem põnevust ja interaktiivseid mänguvõimalusi. Igas komplektis on salapärane kokkupandav tegevussildiga tegelane.
Kümme ainulaadset kogutavat LEGO® Super Mario™ tegelaskuju, millega mängida: Huckiti krabi, Spiny Cheep Cheep, Ninji, Foo, Langevarju-Goomba, Parapõrnikas, Mürgiseen, Thwimp, Lendav kutt ja Kondi-Goomba.
Tervikliku mänguelamuse saamiseks on vaja Mario seikluste alustusrada (71360), mis sisaldab LEGO® Mario™ figuuri. Kui LEGO Mario hüppab nendele tegelaskujudele, reageerib ta erinevatel viisidel.
Kogutav tegelaskomplekt on lõbus sünnipäeva- ja pühadekingitus vähemalt 6-aastastele lastele, lisades uusi võimalusi nende LEGO® Super Mario™ maailmale.
Lisa need tegelaskujud alustusrajale, ehita see ümber ja kombineeri LEGO® Super Mario™ laienduskomplektidega, et luua katsumusi, millega üksi rinda pista, või võistlusi koos sõprade ja perega.
Iga komplektiga on kaasas illustreeritud juhised, et aidata lastel iseseisvalt ehitada.
LEGO® Super Mario™ tasuta rakenduses on ka ehitusjuhised, lahedad kuvamisriistad, mis muudavad ehitamise eriti põnevaks, ning palju muud. Ühilduvate Android- ja iOS-seadmete loendi leiad aadressilt LEGO.com/devicecheck.
Interaktiivsed LEGO® Super Mario™ mängukomplektid toovad armastatud tegelaskuju pärismaailma. Need sobivad hästi nii üksinda kui ka mitmekesi mängimiseks ning pakuvad laiendamise ja ümber ehitamise kaudu piiramatult loomingulisi väljakutseid.
LEGO® detailid on alates 1958. aastast vastanud tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet ja ühtesobivus ning alati lihtne ja kindel ühenduvus.
LEGO® ehitusklotse ja osi testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele ohutusnõuetele.

LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid – 2. sari - 71386L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid – 2. sari - 71386L
LEGO Super Mario Tegelaskujude komplektid – 2. sari - 71386L
Järgmine toode: 71382L LEGO Super Mario Piraajataime põneva väljakutse laienduskomplekt
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud