Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

76170 LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos

€ 23.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 103
Mõõdud: 20,5*19,1*6,1
Tootekood: 76170

 LEGO® Marvel Avengersi Raudmees vs. Thanos (76170) võimaldab lastel etendada superkangelasi. See mitmekülgne, ehitatav tegevusmänguasi peaks edendama ühist mängu ja arengut. Taga noortele superkangelastele võimalused! Väikestele ehitajatele mõeldud 4+ komplektid sisaldavad lahedaid detaile, et tagada lastele tore mänguelamus. Igas karbis olev klotside kott sisaldab täielikku mudelit ja tegelast, et mängu kiiresti alustada. Komplekti kuulub ka põhiklots, et lapsed saaksid alustada osaliselt valmis reaktiivlennuki ehitamist. Kõigi 4+ komplektidega on kaasas hõlpsalt järgitavad ehitusjuhised. Allalaaditav rakendus LEGO Building Instructions sisaldab aga digitaalset Instructions PLUS-i, mis võimaldab lastel ehitamise ajal komplekti suumida, pöörata ja visualiseerida. Lõbu kogu perele LEGO 4+ mängukomplekt on eriline maiuspala igale lapsele ja ka ülejäänud perele. Oma ehitusoskusi edasi andes saavad täiskasvanud jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad olulisi arenguverstaposte läbivad.
LEGO® Marvel Avengersi Raudmees vs. Thanos (76170) on kuulsate superkangelaste teemaline ehitusmänguasi, mis on loodud arendama 4-aastaste ja vanemate laste kujutlusvõimet, osavust ja ehitusalast enesekindlust.
Komplektis on Raudmehe ja Thanose minifiguurid, voolujooneline reaktiivlennuk, relvatorn ja kaks energiasammast, üks Raudmehele ja üks Thanosele.
Lapsed ja nende vanemad saavad koos lõbusalt aega veeta, taasetendades filmistseene ja mõeldes välja lõputult superkangelaste seiklusi, kui nad aitavad Raudmehel vastu astuda kurikael Thanosele.
Selles LEGO® 4+ komplektis sisaldub spetsiaalne alustusklots ning lihtne ehitusjuhend, et 4-aastased ja vanemad lapsed saaksid õppida ehitama ning arendada selle käigus oma loomingulist enesekindlust.
Raudmehe reaktiivlennuk on 6 cm kõrge, 11 cm pikk ja 12 cm lai – väikeste kätega haaramiseks, mängimiseks ja igale poole kaasavõtmiseks ideaalse suurusega.
See kuulsate superkangelaste paar on täiuslik kingitus lastele sünnipäevaks, pühadeks või eriliseks üllatuseks mis tahes päeval.
Kaasasolev ehitus- ja mängujuhend suurendab laste enesekindlust, aidates neil õppida ehitusetappide eesmärki. Tänu tasuta rakendusele Instructions PLUS saavad lapsed ehitamise käigus mudelit suumida ja pöörata.
LEGO® 4+ komplektid tutvustavad lastele filmilemmikute, teletegelaste ja igapäevakangelaste universumit, mida nad jagavad kindlasti meelsasti oma vanemate ja teiste mängukaaslastega.
LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, kindlustamaks, et väikestel sõrmedel on kõiki 4+ komplekte lihtne haarata, kohale paigutada ja uuesti lahti võtta. Nii on see olnud juba aastast 1958.
LEGO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangetele ohutusnõuetele.

LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
LEGO Super Heroes Raudmees vs. Thanos - 76170L
Järgmine toode: 76090L LEGO Super Heroes Mighty Micros Star-Lord vs. Nebula
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud