Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76140 LEGO Super Heroes Iron Mani robot

€ 12.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 148
Mõõdud: 19,1*14,1*4,6
Tootekood: 76140

 Liitu Iron Maniga, et kaitsta maailma kurikaelte ja tulnukas-sissetungijate eest! Kas vajad rohkem võimsust? Aseta kaitserüüs Tasuja Iron Mani roboti kokpitti! Miski ei peata seda ülisuurt, ülivõimast mehaanilist Iron Mani... võid minna ükskõik kuhu! Haara ükskõik mida! Kõrvalda kõik, kes sulle ette jääavad!

Päästa selle Iron Mani robotiga LEGO® ehitusmänguasja abil valla laste sisemine superkangelane – sellel on nupsukahur, liigutatavad jäsemed ja sissemahtuv Iron Mani minifiguur.

• Anna laste LEGO® Iron Mani seiklustele hoogu võimsa Iron Mani roboti abil! Kui nad panevad minifiguuri roboti turvisesse, võivad nad minna ükskõik kuhu, haarata ükskõik mida ja kõrvaldada kõik, kes neile ette jäävad!
• Lastele meeldib kindlasti 2020. a jaanuaris väljaantava Iron Mani roboti disain – suurem Iron Mani versioon koos rinnaplaadiga, millel on näha tema ülioluline energiatuum. Kokpit käib lahti, et Iron Mani minifiguuri saaks robotisse sisse panna.
• Kujutlusvõime saab tiivad, kui noored superkangelased avavad roboti kokpiti, sisestavad Iron Mani minifiguuri, panevad roboti käed ja jalad lahinguks paika ning tulistavad nupsukahurist lähenevate vaenlaste suunas.
• Alates 6-aastased poisid ja tüdrukud saavad selle LEGO Marveli Tasujate ehitusmänguasja abil nautida lõputult Iron Mani seiklusi. Üks populaarsemaid robotifiguure lastele, kes armastavad Iron Mani mänguasju.
• Väljasirutatud Iron Mani robot on 12 cm pikkune, 9 cm laiune ja 9 cm sügavune – piisavalt suur, et minna ükskõik kuhu, haarata ükskõik mida ning kõrvaldada kõik kurikaelad ja tulnukas-sissetungijad, kes talle ette jäävad.
• Selle robotifiguuri jaoks pole patareisid vaja, nii et lapsed saavad sellega igal ajal ja igal pool mängida. Patareivabade robotmänguasjadega mängimine arendab loova mõtlemise, loomingulise rollimängu ja probleemide lahendamise oskusi.
• Instructions PLUS võimaldab isegi väikelastel LEGO® mänguasju iseseisvalt ehitada. See lõbus interaktiivne juhend sisaldab suumimis- ja pööramisfunktsioone ning on saadaval tasuta LEGO Life‘i rakendusega nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks.
• LEGO® Marveli Tasujate mängukomplektid pakuvad võimsaid, loomingulisi superkangelaste seiklusi lastele, kes soovivad uuesti kogeda filmistseene, luua oma lugusid või lihtsalt oma ülilahedaid superkangelaste mudeleid teistele näidata.
• LEGO® ehitusmänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad (supervõimeid pole vaja!) – seda juba alates aastast 1958.
• Lisaks rangeimate üleilmsete ohutus- ja kvaliteedistandardite järgimisele testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO Groupis LEGO® klotse ja detaile põhjalikult. Seega võid olla kindel, et need on sinu lapsele ohutud.

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud