Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76895 LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo

€ 23.90
Hetkel otsas
Vanusele: 7+
Koosneb: 275
Mõõdud: 14,1*26,2*7,2
Tootekood: 76895Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Valmistu ehitama ja võistlema ühe kõige võimsama Ferrari V8 autoga – see on F8 Tributo! 2020. aastal antakse välja selle võimsa auto miniversioon. Pane kokku see autentne ja hämmastavalt detailirohke mudel, et esitleda seda sõpradele või võistelda sellega rallirajal. Selle uskumatu ja ülikiire Ferrari roolis võid tõestada kõigile, et oled parim.

Eriliselt detailirikas Ferrari F8 Tributo mänguauto pakub võistlemisrõõmu

Lapsed saavad ehitada ja esitleda üht maailma kõige lahedamat autot Ferrari F8 Tributo ning kogeda võistlusrajal põnevaid ralliseiklusi.

See LEGO® Speed Championsi Ferrari F8 Tributo (76895) sobib suurepäraselt mänguautode ja Ferrari fännidele! See LEGO klotsidest minikoopia pakub rõõmu igas vanuses võidusõiduentusiastidele. Fännid saavad luua oma ülikiire F8 Tributo automudeli, seejärel stiilse minikoopia esitlemiseks välja panna või korraldada sellega põnevaid võidusõite teiste autode vastu. Maailma kõige realistlikum Ferrari LEGO Speed Championsi autod on senisest 25% suuremad, mis tähendab, et autentseid detaile on rohkem. Sellel F8 Tributo mänguautomudelil on samasugune kaunis disain nagu originaalil, mis võib tunda uhkust Ferrari ajaloo kõige kiirema V8 mootoriga. Selle punase mänguautomudeliga on kaasas ka Ferrari rallisõitja minifiguur. Pane ta rooli taha ja asu võistlema! Taasta kogu ralliraja dramaatiline tegevustik! LEGO Speed Championsi ehituskomplektid lastele võimaldavad autofännidel ehitada maailma kõige tuntumate autode miniversioone. Mudelid võib vaatamiseks välja panna, nendega võib mängida omaette või korraldada põnevaid võidusõite sõprade vastu.

• Erakordne mängukomplekt, milles on hämmastavalt detailne Ferrari F8 Tributo. Suurepärane sünnipäevakingitus neile, kellele meeldib ehitada LEGO® koopiaid ning seejärel lavastada Ferrari mudelautoga oma võidusõite.
• Sisaldab Ferrari F8 Tributo mudeli ehituskomplekti ja üht kollektsioneeritavat Ferrari rallisõitja minifiguuri. See kokkupandav mänguauto ehituskomplekt virgutab laste kujutlusvõimet ning innustab korraldama rallirajal dramaatilisi võidusõite.
• Esimene võimalus ehitada ülikiire Ferrari F8 Tributo mänguauto koopia. Lapsed saavad mudeli kodus vaatamiseks välja panna või kasutada seda koos sõpradega põnevate rallivõistluste lavastamiseks.
• See 275 osast koosnev mudelautokomplekt alates 8 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele on suurepärane sünnipäevakingitus neile, kellele meeldib ehitamine ja mäng Ferrari koopiatega ning Itaalia autotootja glamuur.
• Ferrari F8 Tributo mõõtmed: kõrgus 4 cm, pikkus 15 cm ja laius 8 cm. Kõik 2020. aasta LEGO® Speed Championsi mudelid on 25% suuremad, mis tähendab, et mänguautod peegeldavad senisest paremini autode reaalseid versioone.
• Kuna mänguauto ehituskomplekti jaoks pole patareisid vaja, võib põnevus kesta lõputult. See punane mänguauto on alati rallisõiduvalmis ega vaja kunagi boksipeatust!
• Kas soovid osta seda komplekti kellelegi, kes pole LEGO® ehituskomplekte varem kasutanud? Pole probleemi! Komplektiga on kaasas hõlpsalt järgitavad üksikasjalikud juhised, mis aitavad luua selle hämmastava mänguautomudeli.
• LEGO® Speed Championsi mängukomplektid annavad fännidele võimaluse ehitada maailma kõige põnevamaid autosid. Nad saavad neid esitleda riiulil või demonstreerida võidusõidurajal võistlustes teiste autode vastu.
• LEGO® klotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsalt lahtivõetavad.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo - 76895L
LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo - 76895L
LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo - 76895L
LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo - 76895L
LEGO Speed Champions Ferrari F8 Tributo - 76895L
Järgmine toode: 76898L LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud