Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76897 LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1

€ 19.90€ 23.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 250
Mõõdud: 14,1*26,2*7,2
Tootekood: 76897

 Nüüd on täiesti esimest korda võimalus ehitada kuulus 1985 Audi Sport quattro S1 miniversioon. Sellel ralliautol on terve armee fänne, kellele meeldib auto eriline välimus ja turbolaadur. Hüppa selle klassikalise mudeli juhiistmele ja valmistu võistlema maantee- või maastikurallil. Kas oled võitmiseks piisavalt osav?

Sul on võimalus legendaarse LEGO® 1985 Audi Sport quattro S1 näol saada omale tükike võidusõiduajaloost

Rallifännid saavad kokku panna selle klassikalise 1980ndate Audi mänguautomudeli ja seda teistele esitleda või viia selle rallirajale ning läbi mängida mõned kõige kuulsamad rallisõidud.

1985 Audi Sport quattro S1 (76897) oli kunagi võidusõiduringkonnas B-rühma ralliautode kuningas. Rallifännid saavad nüüd LEGO® ehitusklotsidest ise selle armastatud mudeli kokku panna. Tähista Quattro 35. aastapäeva selle ralliikoonist automudeli koopiaga. Klassikalise ralliauto uuestisünd! See kuulsa 1985 Audi Sport quattro S1 ralliauto mudel peegeldab suurepäraselt algupärast versiooni, millel on kuulus kollase-valgekirju kate, esiosas asuv mootor, pikendatud põrkeraud ja suur tagaspoiler. Selles automudelikomplektis on ka Audi Sport quattro rallikombinesoonis minifiguur. Hüppa selle Audi mänguauto rooli ja jäta tugev esmamulje – just samamoodi nagu juhtus originaaliga. Taasta ralliraja dramaatilised sõidud LEGO Speed Championsi ehituskomplektid pakuvad igas vanuses fännidele võimalust panna kokku oma lemmikralliautode mudelid ning taastada ralliraja põnevus. Need lahedad koopiad on nüüd realistlikumad ja 25% suuremad kui varem.

• Erakordselt detailirikas komplekteeritav autokomplekt, milles on 1985 Audi Sport quattro S1 LEGO® koopia ja üks juhi minifiguur. Ideaalne LEGO® kingitus selle klassikalise auto pühendunud fännidele.
• 1985 Audi Sport quattro S1 originaalmudelil põhinev kokkupandav mänguauto ja üks autentses Audi rallikombinesoonis kollektsioneeritav minifiguur. See ehitusmängukomplekt rõõmustab lapsi, kui nad saavad rallisõitude lavastamiseks kasutada oma kujutlusvõimet.
• 1985 Audi Sport quattro S1 fännidel on põnev ehitada LEGO® ehitusklotsidest mudeli miniversioon. Võid selle uhkusega teistele vaatamiseks välja panna või testida selle jõudu võidusõitudel teiste mudelite vastu.
• See üle 8 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele mõeldud 250-osaline ehituskomplekt on suurepärane kingitus kuulsa auto kirglikele fännidele ja neile, kellele meeldib mängida rallimänguasjadega.
• LEGO® Speed Championsi autod on nüüd 25% suuremad ja veelgi realistlikumad. 1985 Audi Sport quattro S1 ralliauto on 6 cm kõrge, 16 cm pikk ja 7 cm lai, nii et see on just paraja suurusega, et see igale poole kaasa võtta.
• Selle ehitusmängukomplekti jaoks pole patareisid vaja. Kui see kokku on pandud, võib sellega kohe mängima hakata. Selle mänguauto paneb tööle ainult laste kujutlusvõime.
• Ära muretse, et selles lastele mõeldud ehituskomplektis oleks liiga palju klotse. Komplekti kuuluvad hõlpsalt järgitavad kokkupanekujuhised, nii et lõbus mäng võib kohe alata.
• LEGO® Speed Championsi ehituskomplektid annavad autoentusiastidele võimaluse ehitada oma lemmikmudelite miniversioone ja taastada ralliraja põnevus.
• LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 - 76897L
LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 - 76897L
LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 - 76897L
LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 - 76897L
LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 - 76897L
Järgmine toode: 76898L LEGO Speed Champions Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud