Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70657 LEGO Ninjago Linnadokid

€ 269.90
Hetkel otsas
Tasuta transport
Vanusele: 12+
Koosneb: 3553
Mõõdud: 58,0*47,5*10,8
Tootekood: 70657Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

Lõbutse Lloydi, Cole‘i ja sõpradega LEGO® NINJAGO MOVIE™ 70657 NINJAGO® linna dokkide komplektis ja kaitse end Garmadoni rünnakute eest. Selles üksikasjalikus komplektis on sadam funktsionaalse kraana ja paadiga ning kaks tasandit Vana Maailma kohtadega, sealhulgas toidukauplus kallutatava toiduaineleti ja pöörleva grilliga, lisaks kaardikabineti ja köögi/magamistoaga maja, skulptori töötuba ja dojo. Naudi NINJAGO linna elu peatänaval, kus on teetuba ja mängutuba vahetatavate reklaamtahvlite, ehitatavate mänguautomaatide, töötava suupisteautomaadi ja ehitatava katusele kinnitatud põssaõhupalliga. Komplektis on ka 13 LEGO NINJAGO minifiguuri.


Komplektis on 13 LEGO® NINJAGO® minifiguuri: Lloyd, Cole (tavariietuses), Garmadon, reamees Puffer, Runje, Chan Kong-Sang, Runme, Runde, Dareth, väike-Nelson, Mystake, Chad ja Betsy (beebifiguuriga).
Komplekt on mängimise hõlbustamiseks modulaarne ja sisaldab sadamat, alumise tasandi Vana Maailma, ülemise tasandi Vana Maailma ja tänavat.
Sadamas on klotsidest ehitatav veesilm, avatava katuse, aeru, ja 2 kogutava NINJAGO® kaardiga salajase peidukohaga paadi jaoks mõeldud paadikuur, töötava kraanaga dokk, valitud elemente sisaldavad eemaldatavad tünnid ja avatav koobas.
Alumise tasandi Vanas Maailmas on kallutatava toiduleti ja keerleva grilliga kauplus, allee ja skulptori töökoda ehitatava kuju ja kujuosadega.
Ülemise taseme Vanas Maailmas on rändur Runde, Mystake‘i maja ja Darethi dojo.
Majas on kaardiruum valitud elementidega, nagu näiteks gloobus, sekstant ja kogutava Atlantise kaardiga raamat, lisaks lükanduksed, ehitatava ahju, kraanikausi ja eemaldatava pealmise voodiga narivoodiga köök/magamistuba, lisaks valitud elemendid, nagu näiteks teler ja katusekinnitused 2 minifiguuri jaoks.
Dojol on 4 katanat, 4 visketähte, relvariiulid ja valitud elemendid, nagu näiteks Sensei Cheni turneebrošüür ja käsikirjaga välissein.
Tänaval on avastaja, Mystake‘i teetuba, plakatitega mängusaal ja 3 NINJAGO® uudisteajalehe elemendiga ajalehekiosk.
Teetoas on lett, avatav sissepääsuuks, kaalud, teepott, tass ja 2 NINJAGO® uudisteajalehe elementi.
Mängusaalis on 2 ehitatavat mänguautomaati, ehitatav kommiautomaat, vahetatavad plakatid, töötav suupisteautomaat rahatähe ja 3 limonaadipurgiga ning katusele kinnitatud ehitatav põssaõhupall.
Relvade hulgas on rohelise ninja Lloydi mõõk, Garmadoni 4 katanat ja reamees Pufferi kalamootorsaag.
Tarvikute hulgas on Cole‘i mobiiltelefon, Runje õngeritv, Chan Kong-Sangi rahatäht, Runme haamer ja peitel, väike-Nelsoni käekips, Chadi tass ja Betsy lutipudel.
Ühenda komplektiga 70620 NINJAGO® linn, et lõputult ninjaseiklusi kogeda.
Selle laheda komplekti mõõtmed: kõrgus 37 cm, laius 38 cm, sügavus 25 cm

LEGO Ninjago Linnadokid - 70657L
LEGO Ninjago Linnadokid - 70657L
LEGO Ninjago Linnadokid - 70657L
LEGO Ninjago Linnadokid - 70657L
LEGO Ninjago Linnadokid - 70657L
Järgmine toode: 70641L LEGO Ninjago Ninja öökulgur
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud