Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71024 LEGO Minifiguurid Disney seeria 2

€ 3.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Mõõdud: 10*14*1
Tootekood: 71024

Suurepärane kingitus päkapiku sussi sisse aga ka muudeks puhkudeks!

 LEGO minifiguuride kompletiga Disney 2. sari (71024) saate tuua uusi ja põnevaid mänguvõimalusi igasse LEGO® komplekti. Selles 2019. aasta mais väljaantavas kollektsioonis on piiratud saadavusega eksklusiivsed Disney tegelaskujud. Tutvu järgmiste tegelastega: vanaaegne Miki, vanaaegne Minni, Herakles, Jack Skellington, Onu Robert, Hups, Tups, Lups, Tiku, Taku, Jasmine, Jafar, Hades, Elsa, Anna, Sally, Edna ja Külmar! Iga Disney minifiguuriga on saladuslikus kinnises kotikeses kaasas üks või mitu lisatarvikut, samuti kollektsionääridele mõeldud voldik ja väljapanekualus.

Iga selle sarja kogutava LEGO® minifiguuriga on kaasas üks või mitu lisaeset, samuti kollektsionääridele mõeldud voldik ja kordumatu alusplaat.
18 piiratud väljaandega LEGO® minifiguuri, kellega luua ja mängida maagilisi Disney seiklusi!
Komplektis on 2019. aasta mais väljaantavad kostüümid ja tarvikud, sh vanaaegsete Miki ja Minni mütsid, Jack Skellingtoni kingikarp, Jafari müts ja turvis ning Jasmine'i väike lind.
Disney 2. sarja minifiguure on võimalik kombineerida ükskõik millise LEGO® komplektiga, et leida lõputuid mänguvõimalusi.
Vaheta minifiguure ka sõpradega, et oma kollektsiooni täiustada.
MÄRKUS. Iga saladuslik kott sisaldab ühte selle kollektsiooni 18 Disney tegelasest. Kahjuks ei saa me pakkuda soovijatele konkreetseid minifiguure. Kui ostad mitu saladuslikku kotti, võid saada mitu identset minifiguuri.

LEGO Minifiguurid Disney seeria 2  - 71024L
LEGO Minifiguurid Disney seeria 2  - 71024L
LEGO Minifiguurid Disney seeria 2  - 71024L
Järgmine toode: 71023L LEGO Minifiguurid THE LEGO MOVIE 2 seeria
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud