Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71026 LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series

€ 3.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 9
Mõõdud: 10*14*1
Tootekood: 71026

 Põmaki! Kõmm! Avasta selles LEGO® minifiguuride sarjas DC Universe’i tegelaskujud! Kohtu selliste tegelastega nagu Batman™, Wonder Woman™, Superman™, Jokker™, Huntress™, Cheetah™, Aquaman™, Bat-Mite™, BUMBLEBEE, Cyborg™, Flash™, Green Lantern™, Metamorpho™, Mister Miracle™, Sinestro™ ja Stargirl™! Iga salapärane kott sisaldab minifiguuri ühe või enama tarvikuga – lõbus mängida ja avastada. Kelle leiad järgmiseks?

Tutvusta superkangelaste austajatele neid kollektsioneeritavaid minifiguure

Kingi oma väikesele kangelasele kõige lahedamad ja legendaarsemad tegelased DC Universe’ist! Need uskumatult lahedad minifiguurid on suurepärane täiendus igasse kollektsiooni!

LEGO® minifiguuride sarja (71026) DC Super Heroes Series kollektsioneeritavad komplektid pakuvad rohkesti rõõmu lastele ja superkangelaste austajatele. Iga salapärane kott sisaldab üht 16-st superkangelase või kurikaela tegelaskujust DC Universe’is. Erakordne tegelaskujude valik Lapsed ja ka täiskasvanud fännid saavad koguda mitmesuguseid vanu ja uusi mänguasju aina suurenevast DC Universe'ist. Sinna kuuluvad Aquaman™, Batman™, Bat-Mite™, BUMBLEBEE, Cyborg™, Flash™, Green Lantern™, Metamorpho™, Mister Miracle™, Sinestro™, Wonder Woman™, Superman™, Jokker™, Huntress™, Cheetah™ ja Stargirl™. Põnevad tarvikud ja poseerimisalus väljapanekuks Iga peenelt valmistatud ja erakordselt täpsete detailidega minifiguur on saadaval kinnises salajases kotis, kus on ka üks või mitu tarvikut, et mäng oleks lõbusam, samuti kollektsionäärile mõeldud leheke, mis sisaldab teavet tegelaskuju kohta, ning esitlusklots, millega saab figuurid vaatamiseks välja panna.

• Lahedad minifiguurid innustavad mängima põnevaid superkangelastega rollimänge. Suurepärane kingitus lastele ja DC Universe’i fännidele. Mäng algab kohe, kui figuur võetakse kotist välja! Need on ka suurepärased esemed igas vanuses kollektsionääridele.
• Mis on kotis? Lapsed saavad tutvuda superkangelaste ja kurikaeltega, kellega nad pole varem kohtunud, ning lisada need oma LEGO® minifiguuride kollektsiooni, kuhu kuuluvad mitmesugused DC Universe'i koomiksite tegelased.
• Need erilised tegelaskujud võimaldavad omaette mängimist – lapsed saavad aidata oma lemmiksuperkangelastel võidelda kurikaelte vastu, et päästa maailm, mõelda välja uusi lugusid teiste mudelitega või figuure lihtsalt koguda ja välja panna.
• Need kordumatud kollektsioneeritavad superkangelased pakuvad rõõmu kõigile DC Universe'i fännidele. Detailsed LEGO® minifiguurid (71026) ja nende tarvikud pakuvad põnevust igale lapsele ning on suurepäraseks kingituseks üle 5 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Väike, aga võimas. Igas saladuslikus kotis on üks 16-st DC Universe’i superkangelase minifiguurist, millele on lisatud üks või mitu tarvikut ning esitlusklots. Kõikjal kaasaskantav ning valmis mängimiseks ja esitlemiseks.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava kott ja pane mängu alustuseks minifiguur kokku. Tänu lihtsatele juhistele käib ehitamine kiiresti, nii et lapsed saavad rõõmustada oma superkangelase ehitamise ning mängulise ja loova tegevuse üle.
• Anna laste käsutusse legendaarsed tegelased kollektsioneeritavate LEGO® minifiguuride seast, millega võib mängida ja mille saab lihtsalt vaatamiseks välja panna. Need lõbusad mingimängukomplektid toetavad vaba ja loomingulist mängu, mis aitab arendada laste loovust ja kujutlusvõimet.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele ja kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series - 71026L
LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series - 71026L
LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series - 71026L
LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series - 71026L
LEGO Minifiguurid DC Super Heroes Series - 71026L
Järgmine toode: 71024L LEGO Minifiguurid Disney seeria 2
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud