Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21163 LEGO Minecraft Punakivi lahing

€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 504
Mõõdud: 28,2*26,2*7,6
Tootekood: 21163

 Hirmuäratav punakivikoletis ja -golem on Tavamaailma lahti lastud! Haara kirves ja valmistu lahinguks. Õnneks liituvad lahinguga ka Hex, Hedwig, Hal ja Valorie ning hoiupõrsas, mis on täis röövsaaki!

Praktiline LEGO® Minecraft™ Dungeonsi ehitusmänguasi ja mängukomplekt

Too Minecraft™ Dungeonsi mängijate seiklused pärismaailma liikuvate koletiste, lemmiktegelaste ja kõiksuguste rollimänguvõimaluste abil.

Too Minecraft™ Dungeonsi võrgumängu sündmused pärismaailma LEGO® Minecrafti komplektiga Punakivi lahing (21163). Tänu liikuvatele hiiglastele, lemmiktegelastele ja lõbusatele lahingutele pakub see ehitatav mänguasi Minecrafti mängijatele põnevat tegevuspaika lõpututeks seiklusteks. Lahe Minecrafti mänguasi lastele Lapsed saavad Minecrafti seiklusi ise välja mõelda, astudes vastu hiiglaslikule punakivikoletisele ja -golemile. Nad saavad kasutada lahedaid relvi rollimängulahinguteks ja liigutada punakivikoletisi pidevalt muutuvate stseenide loomiseks. Komplektis on ka palju lõbusaid tarvikuid, näiteks Minecrafti hoiupõrsa sees olev röövsaak. Ärata Minecrafti tegevus ellu LEGO klotsidest ehitusmänguasjadega! Kas otsid parimat sünnipäevakingitust või mänguasja Minecrafti fännile? LEGO Minecrafti mängukomplektid annavad laste käsutusse võrgumängust tuttavad tegelased, ehitusmänguasjad ja tegevuspaigad.

• Too Minecraft™ Dungeonsi võrgumängu sündmused pärismaailma LEGO® Minecrafti komplektiga Punakivi lahing (21163). Lapsed saavad populaarsete tegelaste ja liigutatavate hiiglaste abil luua oma Dungeonsi seiklused.
• Komplektis on neli Minecraft™-i kangelast (Hex, Hedwig, Hal ja Valorie), hiiglaslik punakivikoletis ja punakivigolem ning palju lahedaid Minecrafti relvi.
• Lastele jagub ohtralt põnevust ja seiklusi, kui nad astuvad vastu hiiglaslikule punakivikoletisele ja punakivigolemile ning ühendavad jõud Minecraft™-i kangelastega, et alistada Arch-Illageri käsilased.
• Kas otsid uut Minecraft™-i mänguasja alates 8-aastastele lastele? See mitmekülgne LEGO® Minecraft Dungeonsi mängukomplekt on suurepärane sünnipäevakingitus lastele, kes otsivad uut viisi oma lemmikmängu mängimiseks.
• Mängijad saavad selle loomingulise LEGO® Minecraft™-i ehituskomplekti abil ehitada, mängida, klotse ümber paigutada ja uuesti mängida. Kuna liigutatava punakivikoletise mänguasi on 16 cm kõrgune, pakub see lastele suurt mängurõõmu.
• See Minecraft™-i mänguasi on patareivaba, sest liikumapanevaks jõuks on üksnes laste kujutlusvõime! Praktiline mängukomplekt arendab laste käteosavust, loovust ja probleemide lahendamise oskust nii üksinda kui ka mitmekesi mängides.
• Tänu lihtsatele ja selgetele juhistele saavad lapsed ehitamise ja mängimisega kohe pihta hakata ning lahedate tegelaste, toredate funktsioonide ja tuttava asukoha kasutamist maksimaalselt nautida.
• LEGO® Minecraft™-i ehituskomplektid toovad kogu Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® klotse ja osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et sinu lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
LEGO Minecraft Punakivi lahing - 21163L
Järgmine toode: 21167L LEGO Minecraft Kauplemiskoht
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud