Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41904 LEGO Loomateemalised pildihoidikud

€ 17.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 423
Mõõdud: 22,3*22,3*5
Tootekood: 41904

 See lahe LEGO® DOTS™ (41904) loomateemaliste pildihoidikute komplekt pakub kunsti- ja käsitööhuvilistele hulgaliselt mängurõõmu! See ainulaadne meisterdamiseks mõeldud mängukomplekt on loodud olema lihtsasti kokkupandav ning kohandatav, andes lastele võimaluse luua ise toakaunistusi ning kohandada neid vastavalt oma toa värvitoonidele või tujule. Ka koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamis- ja sortimisalusele käkitegu.

Toakaunistuste käsitöökomplekt
See kolmest kuubikust koosnev komplekt sisaldab kaasi ja pildihoidikuid ning lisaks ka värvilisi detaile armsate kasside, koerade, laamade või mis tahes muude lapsele meeldivate loomanägude kujundamiseks. Lapsed saavad pildihoidikute oma lõbusa ja ainulaadse maitse järgi kaunistamise käigus kujutlusvõime lendu lasta ning arendada oma väljendusoskust.

Loominguline mänguasi käsitööhuvilistele lastele
Selle komplekti muudab lastele lõbusaks võimalus lasta oma kujutlusvõime lendu ja kaunistada kuubikuid täpselt enda soovi järgi. Seejärel saavad nad oma kujundused ning lemmikfotod teistele vaatamiseks välja panna, hoides samas oma väiksed aarded või saladused turvaliselt karbis sees. See komplekt on suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muul ajal.

Toeta oma lapse armastust loomingulise käsitöö vastu selle armsa LEGO® DOTS™ (41904) kuubikukomplektiga, mis sisaldab kolme loomateemalist kuubikut koos kaane ja pildihoidikutega. Mäng algab kohe karbist välja võttes loomateemaliste pildihoidikute kokkupanekuga.
Demonstreeri loovust! Lapsed saavad kuubikuid kaunistades arendada oma väljendusoskust, järgides pakendil toodud kassi, koera, laama ja muude loomanägude kujundamise soovitusi või mõeldes ise uusi ideid välja.
Värvilised detailid on loominguliseks väljenduseks suurepärased vahendid. Lapsed saavad muuta kuubikuid oma lemmiklooma sarnaseks või kaunistada neid vastavalt oma toa sisekujundusele ka muudest DOTS™ komplektidest või lisa-DOTS – 1. seeria pakist (41908) pärit kaunistusdetailide abil.
See loominguline komplekt pakub igale meisterdamishuvilisele või kunsti- ja käsitööarmastajale palju rõõmu. Oma maitse järgi kohandatavad kuubikud ja värviliselt kaunistatud detailid pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
Väike ja kasutamiseks loodud See nutikas ja loominguline meisterdamiskomplekt, kus karpide iga külje mõõtmed on veidi 4 cm (1”), on suurepärane valik algajatele meisterdamishuvilistele oma loomingulise külje arendamiseks ning seejärel lemmikversiooni teistelegi näitamiseks.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisva mängimise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.
Ava pakend ning loominguline tegevus võib alata. Lapsed saavad kuubikud lihtsate juhiste abil kokku panna ning saada seejärel karpide kaunistamiseks ning loomanägude kujundamiseks pakendilt inspiratsiooni. Koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu.
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See nutikas komplekt pakub lõputult loomingulist inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® klotsid ja detailid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele ja meie enda kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ning kindlalt ühendatavad ja hõlpsasti eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Loomateemalised pildihoidikud - 41904L
LEGO Loomateemalised pildihoidikud - 41904L
LEGO Loomateemalised pildihoidikud - 41904L
LEGO Loomateemalised pildihoidikud - 41904L
LEGO Loomateemalised pildihoidikud - 41904L
Järgmine toode: 41906L LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud