Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41908 LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria

€ 3.08€ 4.40
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 109
Mõõdud: 15*9,5*0,65
Tootekood: 41908

See lahe LEGO® DOTS™ (41908) lisa-DOTS – 1. seeria komplekt pakub lastele ning kunsti- ja käsitööhuvilistele hulgaliselt mängurõõmu! See sobib kõikide LEGO DOTS komplektidega ning lisadetailid annavad lastele võimaluse oma kujundusi uuel ja lõbusal moel täiendada ning muuta neid vastavalt riietusele, tujule või toa sisekujundusele. Kotitäis täiendavat loomisrõõmu Selles suurepärases väikses komplektis on 109 värvilist detaili, sealhulgas 20 läbipaistvat sinise sädelusega detaili ja 10 erikujundusega detaili, mille abil saavad lapsed ise loomingulisi ehteid või sisekujundusesemeid kaunistada, arendada oma kujutlusvõimet ning nautida eneseväljendamist just endale omasel moel. Veelgi enam kunsti- ja käsitööesemeid, mis muudavad kujundamise veelgi lõbusamaks Selle komplekti muudab lastele huvitavaks võimalus kaunistada oma LEGO® DOTS™ esemeid veelgi loomingulisemal moel vastavalt oma maitsele ja tujule, jagada ja sobitada detaile koos sõpradega ning demonstreerida oma erilisi disaine. Need sobivad suurepäraselt jõulude ajal päkapikukingituseks või ka sünnipäevakingituseks ning on ka suurepärane lisaost koos mis tahes teise DOTS komplektiga.
Innusta oma lapse loovust ja käsitööarmastust selle detailikotiga, milles on 79 detaili neljas värvis, 20 läbipaistvat sinise sädelusega detaili ja 10 16-st võimalikust erikaunistusega detailist (kotis sisalduvad eridetailid jäävad üllatuseks!).
Demonstreeri loovust! Lapsed saavad nende suurepäraste detailidega kaunistamise käigus arendada oma loovust ja eneseväljendusoskust, järgides erinevate LEGO® DOTS™ komplektide mustrisoovitusi või luues ise uusi mustreid.
Värvilised (41908) lisa-DOTS – 1. seeria detailid sobivad suurepäraselt erinevate DOTS™ komplektide jaoks uute kujunduste loomiseks või kasutamiseks koos teiste LEGO® komplektidega loomingulistes kunsti- ja käsitöötegevustes.
Lisa-DOTS – 1. seeria komplekt (41908) pakub kõikidele käsitöö- ja kunstihuvilistele hulgaliselt mängurõõmu ja on suurepäraseks täienduseks muudele komplektidele. Uute värvide ja kaunistustega detailid sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele kingituseks või ka õige kingituse täiendamiseks.
Väike ja mugavalt kaasaskantav. See armas loominguline käsitöökott sobib suurepäraselt noortele moeloojatele oma loomingu täiendamiseks, misjärel saavad nad oma käevõru või toakaunistuste uusi kujundusi teistegagi jagada.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisva mängimise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.
Avage kott ja loovtegevus võib alata. Tänu paljudele uutele värvidele ja armsatele kaunistatud detailidele pakub see kotike veelgi enam mängurõõmu. Lapsed saavad lisada detaile mis tahes teistele DOTS™ toakaunistuskomplektidele või kantavatele komplektidele!
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See lõbus käevõru- või toakaunistuskomplektide täiendus pakub piirangutevaba inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® detailid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele ja meie enda kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad, kindlalt ühendatavad ja iga kord hõlpsasti eraldatavad.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria - 41908L
LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria - 41908L
LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria - 41908L
LEGO Lisa-DOTS – 1. seeria - 41908L
Järgmine toode: 41921L LEGO Lisa-DOTS – 3. seeria
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud