Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10770 LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll!

€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 230
Mõõdud: 26,2*38,2*5,65
Tootekood: 10770

 Valmistu karnevaliks! Ühine Disney Pixari Woody, Buzz Lightyeari ja Bo-Peepiga, kui nad lähevad koos Ducky ja Bunnyga vaatama karnevali põnevaid mänge ja lõbusõite. Aita Buzzil laserkahuriga laskeoskust harjutada ning ühine Woody ja Bo-Peepiga Terrorantuluse lõbusõidul. Ära unusta elektriautodega sõita! Söö vahepeal jäätist ja tee kõike otsast peale!

Vii laps koos Bunny, Woody ja Buzz Lightyeariga animafilmi „Lelulugu 4“ karnevalile!

Jaga lapsega 4. elusaastast sobiva Disney Pixari animafilmi „Lelulugu 4“ LEGO® komplektiga Buzzi ja Woody karnevalimöll (10770) karnevalipõnevust ja -lõbu! Seiklusrikas mängukomplekt, millel on suure sildi ja laserkahuriga värviline karnevali tulistamismäng ja spetsiaalne põhiklotsidest alusplaat, on spetsiaalselt loodud nii, et see oleks koolieelikutele ja väikelastele põnev ja lõbus ning aitaks isegi esmakordsetel ehitajatel tunda uhkust iseehitatud ehitiste, sõidukite ja palju muu üle. Koolieelikutele mõeldud lõbus ehituskomplekt hõlmab kohandatavate kinnitustega pöörlevat Terrorantuluse lõbusõitu, kaht põhiklotsidest kerega elektriautot ning kassa, laua ja pinkidega jäätisepoodi ning silti. Komplektile lisatud lihtne ehitus- ja mängujuhis aitab su noorel karnevalikülastajal mõista ehitussammude vajalikkust ja arendab tema kujutlusvõimet ning enesekindlust, mis on ideaalne algus LEGO klotsidest ehitamisele animafilmi „Lelulugu“ tuttavas keskkonnas. Komplektis on minifiguurid Woody, Buzz Lightyear ja Bo-Peep ning LEGO figuurid Ducky ja Bunny.

• LEGO® 4+ komplektid on loodud lastele lõbusate ja lihtsatena, et aidata nende enesekindlusel kasvada ja kindlustada lihtsate sammudega, et LEGO klotsidega ehitamise alustamine kulgeks probleemideta.
• Komplektis on kolm animafilmi „Lelulugu“ tegelaste minifiguuri: Woody, Buzz Lightyear ja Bo-Peep ning LEGO® figuurid Ducky ja Bunny.
• Samuti on komplektis karnevali tulistamismäng, trükitud raketielemendid, mida saab ümber lükata ja eraldada, töötav kahur ning põhiklotsidest aluplaat ja trükitud seinaplaat, et last Disney Pixari animafilmi „Lelulugu“ maailmas LEGO® klotsidega ehitama ja mängima motiveerida. Komplektis on ka jäätisepood kassaaparaadi, laua ja pinkidega.
• See armas komplekt sisaldab ka Terrorantuluse lõbusõitu, mis pöörleb ja millel on kohaldatavad kinnitused, samuti kahte põhiklotsidest kerega elektriautot.
• Tarvikud: kuus nupsu, kast, kolm trükitud raketielementi, suur jäätis, kaks väikest jäätist, jäätisemagustoit, jäätiselusikas, ämber ja Bo-Peepi karjasesau.
• Aita lapsel filmi „Lelulugu“ põnevaid stseene läbi mängida või nende endi lugusid luua.
• Komplekt LEGO® 4 + tutvustab sinu lapsele nende filmilemmikute, TV-tegelaskujude ja igapäevaste kangelaste suurt universumit.
• LEGO® 4+ mängukomplektide tootemark oli varem LEGO Juniors ning need ühilduvad kõigi LEGO loova ehitamise ehituskomplektidega.
• See animafilmi „Lelulugu 4“ loominguline mängukomplekt on ideaalne kingitus koolieelikutele ja lastele.
• Karnevali tulistamismängu mõõtmed: kõrgus 10 cm, laius 12 cm ja sügavus 3 cm.
• Elektriautode mõõtmed: kõrgus 9 cm, pikkus 3 cm, laius 3 cm.
• Jäätisekioski mõõtmed: kõrgus 11 cm, laius 6 cm, sügavus 8 cm.
• Terrorantuluse lõbusõidu mõõtmed: kõrgus 8 cm, laius 19 cm, sügavus 19 cm.

LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll! - 10770L
LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll! - 10770L
LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll! - 10770L
LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll! - 10770L
LEGO Juniors Buzzi ja Woody karnevalimöll! - 10770L
Järgmine toode: 10771L LEGO Juniors Karnevali närvekõditav sõit
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud