Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

21327 LEGO Ideas Kirjutusmasin

€ 199.90
Laos olemas
Tasuta transport
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 18+
Koosneb: 2079
Mõõdud: 58.2*37.8*10.3
Tootekood: 21327

 Katkesta hetkeks ühendus digitaalse maailmaga ja mõtiskle lihtsamate aegade üle, pannes kokku vanaaegse kirjutusmasina LEGO® Ideas mudelit (21327). Selle kujundus on inspireeritud klassikalisest kirjutusmasinast, mida kasutas LEGO Groupi asutaja Ole Kirk Kristiansen, ning see liigub ja teeb häält, just nagu päris masin. Klotsidest kokkupandav keskel asuv tähekorv tõuseb iga klahvivajutuse korral ning on ühendatud kelguga, mis liigub trükkimise ajal edasi. Lisaks on mudelil dokumendirullik, kuhu on võimalik sisestada päris paber.

Loodud fännidele LEGO fänni poolt
LEGO fänni loodud ja LEGO fännidelt poolthääle saanud detailirohke kirjutusmasinamudeliga käib kaasas kiri Thomas Kirk Kristiansenilt, LEGO Groupi omanike perekonna neljanda põlvkonna liikmelt. Selle kirja saad pista kirjutusmasinasse, et esitlusmudel oleks täiuslik.

Suurepärane kingitus
Mudeliga, mis kuulub parima kvaliteediga LEGO ehituskomplektide kollektsiooni, käivad kaasas selged juhised ning see on parim kingitus, mille võid teha iseendale või mõnele LEGO fännile, kirjanikule või retroasjade austajale.

See LEGO® Ideas ehitus- ja esitlusmudel (21327), mis liigub ja teeb häält nagu päris masin, tekib nostalgiat ja äratab uudishimu väiksemates fännides, kes pole varem kirjutusmasinat näinud.
Mudeli keskel asub tähekorv, mis tõuseb iga klahvivajutuse korral, ja on seotud kelguga, mis liigub trükkimise ajal edasi. Lisaks on mudelil dokumendirullik, millesse saad sisestada päris paberi.
Disain on inspiratsiooni saanud LEGO Groupi asutaja Ole Kirk Kristianseni klassikalisest kirjutusmasinast.
Komplektis on brošüür, mis sisaldab 43 eri keeles kirja, mille on kirjutanud ja allkirjastanud LEGO Groupi omanike pere liige Thomas Kirk Kristiansen. Vali oma keel ja pane kiri kirjutusmasinasse.
See nostalgiline kollektsioneeritav mudel, mis kutsub veetma kvaliteetaega iseenda või pereliikmete seltsis, on unikaalne sünnipäeva- või pühadekink kas iseendale või mõnele LEGO® fännile, kirjanikule või retroasjade austajale.
Kirjutusmasina mudel on enam kui 11 cm kõrge, 27 cm lai ja 26 cm sügav ning see on kaunis ese, mille võib kaameraga üles pildistada, et pilte siis sõpradega jagada.
2079-osalise ehitusmudeliga tuleb kaasa ka illustreeritud brošüür, kus tutvustatakse komplekti fännist disainerit ja LEGO® disainereid, ning üksikasjalikud juhised, mis aitavad selle keeruka mudeli kokku panna.
See ehituskomplekt kuulub põnevate LEGO® Ideas mudelite kollektsiooni. Iga mudeli on loonud mõni fännist disainer, selle poolt on hääle andnud tuhanded teised LEGO fännid ja selle on tootnud LEGO Group.
LEGO® osad vastavad juba alates 1958. aastast rangeimatele tööstusharu nõuetele, et tagada osade kokkusobivus ja kindel ühenduvus ka jõuliste ehitajate käes.
LEGO® klotse ja osi testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid nõudlikele üleilmsetele ohutusstandarditele.

LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
LEGO Ideas Kirjutusmasin - 21327L
Järgmine toode: 21328L LEGO Ideas Seinfeld
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud