Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70423 LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000

€ 69.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 689
Mõõdud: 28,2*54*5,9
Tootekood: 70423

 Kummitava bussiga komplekt „LEGO® Hidden Side™ 70423 Paranormal Intercept Bus 3000“ annab lastele võimaluse sukelduda põnevasse ja hoogsasse liitreaalsuskeskkonda rakendavasse seiklusmängu. Laadi alla rakendus Hidden Side, skanni mudel telefoniga sisse ja pane see elama. Kui mudeliga mängid, hakkab rakenduses juhtuma igasuguseid põnevaid asju. Komplektiga „LEGO Hidden Side“ saavad lapsed uutmoodi mängida ja ehitusklotse uuel põneval moel kasutada. Komplekte värskendatakse pidevalt, igas komplektis on isemoodi kummitusteülem, erinevad kummitused ja uued lahedad asjad, mida otsida. Need pakuvad üha uusi mõistatusi ja mänguvõimalusi. Sellel võimsal koolibussimudelil on vinged tehnilised detailid – näiteks väljatõmmatav käsukeskus ja väljakäivad kahurid – mis lapsi tundideks mängima innustavad. Komplektis on kaks kangelaseminifiguuri (kummalgi oma nutitelefon), tehnikageeniusest J.B, kaks kummitustest painatud töötajat ja armas kummitusekoera figuur, mis kõik mängule hoogu annavad.

Laadi alla rakendus LEGO® Hidden Side™ ja osuta oma telefoniga paranormaalse haarangubussi 3000 suunas, et mängumudel ellu äratada. Mudeli ümber oleva pidevalt muutuva peidetud keskkonna avastamiseks liigutage telefoni ringi.
Liitreaalsuskeskkonnaga mängukomplektis on 6 figuuri: Jack Davids ja tüdruku minifiguur Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, tehnikageeniusest J.B, töötajad Nanna ja Bill ning Davidsi armsa kummitusekoera Spenceri figuur.
Koolibussimudeli juurde kuuluvad väljatõmmatav käsukeskus ja väljakäivad kummituste jahtimise kahurid, katuseskannerid ja neli minifiguuriistet. Teisaldatava tualettruumi saab muuta pruune klotse pilduvaks kummitavaks koletiseks, mis palju lõbu ja nalja pakub.
Mängukomplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed lavastada põnevaid tondijahiseiklusi väljamõeldud Newbury linnas, kus vaimud inimesi ja ehitisi kummitamas käivad. Lisaks päris LEGO mudelitega mängimisele saavad lapsed seigelda ka täielikult interaktiivses liitreaalsuskeskkonnas.
Saad ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida ning need ka rakenduse AR abil ellu äratada.
Rakendus LEGO® Hidden Side™ on kui aken, mis avab tee vingesse, aga kõhedust tekitavasse salajaste soppide maailma. See on tulvil lahendamist vajavaid müstilisi mõistatusi ja alistamist vajavaid kummitusi ning seal tuleb silma pista kummitusteülemaga (nagu näiteks Spewer).
Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni, mis ei kuulu komplekti. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks vanematelt luba.
Bussi Paranormal Intercept Bus 3000 mõõdud: kõrgus ca 15 cm (5”), laius ca 10 cm (3”) ja pikkus ca 29 cm (11”).

LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000 - 70423L
LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000 - 70423L
LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000 - 70423L
LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000 - 70423L
LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000 - 70423L
Järgmine toode: 70420L LEGO Hidden Side Surnuaiasaladus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud