Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70418 LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor

€ 19.90€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 173
Mõõdud: 19,1*26,2*4,6
Tootekood: 70418

 Kummituselaboriga mängukomplekt „LEGO® Hidden Side™ 70418 J.B.’s Ghost Lab“ annab noortele võimaluse sukelduda ülipõnevasse liitreaalsuskeskkonda. Salajaste soppide komplekt võimaldab LEGO mudelitega mängida uuel põneval moel, ühendades LEGO mudeli ja mängurakenduse ning muutes mängu täielikult interaktiivseks. Laadi alla rakendus Hidden Side, skanni mudel telefoniga sisse ja pane see elama. Kui mudeliga rakenduse abil suhelda, hakkab juhtuma igasuguseid põnevaid asju. Komplekt „LEGO Hidden Side“ pakub täiesti uuel tasemel mänguvõimalusi ning üha uusi ja uusi mõistatusi. Komplekte värskendatakse pidevalt – igas komplektis on uued lahedad asjad, mida otsida, ning kummitusteülem ja erinevad kummitused, keda jahtida ja alistada. J.B. kummitustelaboris on palju päris teadusmaailmast inspireeritud lahedaid tehnilisi detaile ja teadustööks vajalikke instrumente, mis innustavad tundideks loovalt mängima. Hullu teadlase laboriga mängukomplekti kokkupanemine ja rakenduses sõbralikku majahoidjat kummitava vaimu jälitamine pakub lastele kindlasti palju põnevust ja rõõmu. Kangelase, kummitustest painatud majahoidja ja teadlasest tüdruku minifiguurid ning armas kummituskoera figuur muudavad rollimängu veelgi lõbusamaks.

Laadi alla rakendus LEGO® Hidden Side™ ja osuta oma telefoniga J.B. kummituslabori suunas, et LEGO mudel skannida ja ellu äratada ning heita pilk salajaste soppide maailma. Mudeli ümber oleva pidevalt muutuva keskkonna uurimiseks liigutage telefoni ringi.
Selles liitreaalsuskeskkonnaga mängukomplektis on 3 minifiguuri: Jack Davids, J.B. ja Douglas Elton ja lisaks Davidsi kummituskoer Spencer. Nendega saad kujutleda end põnevatesse rollidesse ja stseenidesse ning seigelda LEGO® Hidden Side™-i rakenduse digitaalses maailmas.
J.B. kummitustelaborikomplekti kuulub lahe hullu teadlase laboratoorium, Tesla-kamber, mis vaimudest vabaneda aitab, ja palju tehnilisi detaile, mis loominguliseks mänguks inspiratsiooni annavad.
Mängukomplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed lavastada põnevaid tondijahiseiklusi väljamõeldud Newbury linnas, kus vaimud inimesi ja ehitisi kummitamas käivad. Lisaks päris LEGO mudelitega mängimisele saavad lapsed seigelda ka täielikult interaktiivses liitreaalsuskeskkonnas.
Saad ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida ning need ka rakenduse AR abil ellu äratada.
Rakendus LEGO® Hidden Side™ on kui aken, mis avab tee vingesse, aga kõhedust tekitavasse salajaste soppide maailma. See on tulvil lahendamist vajavaid müstilisi mõistatusi ja alistamist vajavaid kummitusi ning seal tuleb silma pista kummitusteülemaga.
Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks oma vanematelt luba.
J.B kummitustelabori mõõdud: kõrgus ca 13 cm (5”), pikkus ca 18 cm (7”) ja laius ca 9 cm (3”).

LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor - 70418L
LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor - 70418L
LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor - 70418L
LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor - 70418L
Järgmine toode: 70421L LEGO Hidden Side El Fuego trikimaastur
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud