Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75966 LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba

€ 24.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 193
Mõõdud: 26,2*14,1*7,2
Tootekood: 75966

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 LEGO® Harry Potter™-i Sigatüüka™ tarvilik tuba (75966) viib noored nõiad ja võlurid maagilisse maailma, kus nad liituvad sõprade rühmaga salajasel missioonil, et jagu saada võimsast mustast maagiast.

„Harry Potter ja Fööniksi ordu™“ teemaline mänguasi
Harry Potteri fännid saavad taasetendada klassikalisi filmihetki ning mõelda ise välja loomingulisi seiklusi Harry, Hermione Granger™-i ja Luna Lovegood™-iga. Koolidirektori armee harjutab loitse salapärases Tarvilikus toas. Lapsed saavad aidata Harryl õpetada Patronuse loitsu. Luna jaoks on olemas jänes ja Hermione jaoks saarmas. Jõurelvad mahuvad minifiguuridele kätte ja nendest saab tulistada mehaanilise surmasööja suunas. Kuna lahedaid funktsioone ja tarvikuid on niivõrd palju, jagub maagilist mängurõõmu lõputult!

Maagilised, salapärased ja lõputud seiklused
LEGO Harry Potteri komplektid aitavad taasetendada filmidest tuntud põnevaid stseene. Tänu lemmiktegelastele, müütilistele olenditele ja tuttavatele tegevuspaikadele äratavad need lummavad mängukomplektid võlumaailma ellu!

Lapsed saavad etendada Sigatüüka™ maailmast pärit lemmiklugusid Koolidirektori armee abil, harjutades loitse oma salamissiooni tarbeks, mille eesmärgiks on kurjuse jõudude alistamine.
Komplektis on kolm võlukeppidega minifiguuri (Harry Potter™, Hermione Granger™, Luna Lovegood™) ja kaks looma-Patronust, jõurelv, surmasööja mannekeen ning üksikasjalik ruum samba, paneeli ja kaminaga.
Lapsed saavad libistada paneeli ning siseneda seejärel varjatud uksest salajasse mustade jõudude vastase kaitse tundi Harry Potter™-i ja sõpradega. Seal saavad nad manada esile Patronusi, tulistada relvadest ja kasutada lahedaid funktsioone loominguliseks mänguks.
LEGO® Harry Potter™-i lastele mõeldud ehitusmänguasi Sigatüüka™ tarvilik tuba (75966) viib vähemalt 7-aastased poisid ja tüdrukud maagiliste fantaasiamängude ning loominguliste seikluste maailma Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Koolis.
Täielik mudel on ühendamise järel 7 cm kõrge, 19 cm pikk ja 6 cm sügav. Komplekti erinevaid osi saab ühendada erinevates konfiguratsioonides, et innustada uusi mängimisviise.
Selle laheda Harry Potter™-i mänguasja kasutamiseks pole patareisid vaja, mis tähendab, et lapsed saavad lõbusaid loomingulisi rollimänge ja seiklusi välja mõelda igal pool ja igal ajal.
Tänu lihtsatele ja selgetele juhistele saavad lapsed ehitamise ja mängimisega kohe pihta hakata ning rõõmu jätkub lõputult. Kolm lahedat minifiguuri sobivad hästi nii väljapanekuks kui ka teiste LEGO® Harry Potter™-i komplektidega ühendamiseks.
LEGO® Harry Potter™-i mänguasjad elustavad filmidest tuttavad põnevad stseenid! Need populaarsete tegelaskujude, hämmastavate olendite ja lahedate tegevuspaikadega põnevad komplektid toovad Harry Potteri maailma lastele koju kätte.
Juba alates 1958. aastast vastavad LEGO® klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – maagiat pole vaja!
LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutusnõuetele.

LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
LEGO Harry Potter Sigatüüka™ tarvilik tuba - 75966L
Järgmine toode: 75957L LEGO Harry Potter Rüütlibuss™
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud