Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41337 LEGO Friends Veealune silmus

€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 389
Mõõdud: 35,4*19,1*5,9
Tootekood: 41337

 Alista kõrgusi veemaailmateemalise lõbustuspargi atraktsioonidel. Aita LEGO® Friendsi Mial ja LEGO Friendsi Vickyl piletid osta ja lõbustuspargiatraktsioonile sõitma minna. Keera nuppu ja pane istmed pöörlema ja vänderdama. Seejärel vaata, kuidas need kauni vaate pakkumiseks Heartlake‘i linna kohale tõusevad. Istmed on mõeldud kolmele, nii saavad tüdrukud koos sõita, et julgem oleks. Premeeri tüdrukuid nende vapruse eest – tee neile suhkrumahlast hiiglaslik suhkruvatipall. Selline tiirlemine paneb küll südame pööritama!

Naudi peadpööritavaid sõite veealuses maailmas

LEGO® Friends komplektiga 41337 Veealune silmus saab teie laps osa vahvatest lõbustuspargiseiklustest. Tõetruud detailid nagu näiteks piletikiosk, kust mängumüntide ja -rahaga pileti saab osta, aitavad luua lõbustuspargilikku õhkkonda. Funktsioonihoova abil saavad lapsed kolme LEGO mininuku jaoks mõeldud istmed keerlema ja vänderdama panna. See pakub palju lõbu. Lapsed saavad mängida suhkruvatimüüjat ja kujutleda, kuidas nad seda kleepivat roosat maiust ise valmistavad. LEGO ookeaniteemalise lõbustuspargikomplekti juurde kuulub kiosk, mille peal on hiiglaslik krabi, ning selles on veel kilpkonna- ja kalakujulised istmed. See sobib hästi ka toakaunistuseks. Selles vahvas mängukomplektis on 2 mininukku: LEGO Friendsi Mia ja LEGO Friendsi Vicky.

• Ehituskomplektis on kaks mininukufiguuri: LEGO® Friendsi Mia ja LEGO Friendsi Vicky.
• Mereteemalises komplektis on pöörleva istmega lõbustuspargiatraktsioon, piletikiosk ja suhkruvatilett.
• Tarvikukomplektis on pilet, münt ja paberraha, veealuse maailma elemendid, pärl, kolmhark, juuksevõru, päikeseprillid ja suhkruvatielemendid.
• Kui lisad komplektid LEGO® Friends 41373 Naljaka kaheksajala atraktsioon ja 41375 Heartlake‘i linna lõbustuspargi kai, on mängulusti veelgi rohkem.
• See mereelukatega mängukomplekt sobib ideaalselt loomingulistele lastele jõulu- või muude pühade kingiks.
• Selle ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Lõbustuspargimudeli mõõdud: kõrgus ca 17 cm (6“), laius ca 12 cm (4“) ja sügavus ca 9 cm (3“).

LEGO Friends Veealune silmus - 41337L
LEGO Friends Veealune silmus - 41337L
LEGO Friends Veealune silmus - 41337L
LEGO Friends Veealune silmus - 41337L
LEGO Friends Veealune silmus - 41337L
Järgmine toode: 41361L LEGO Friends Mia varsatall
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud