Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41421 LEGO Friends Elevandibeebi džunglist päästmine

€ 15.90€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 203
Mõõdud: 26,2*19,1*6,1
Tootekood: 41421

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Valmistu võidujooksuks ajaga. Stephanie leidis elevandibeebi, kes on kleepuvasse mutta kinni jäänud. Ta on hakanud vajuma – ja mis veelgi hullem – tema poole ronib hiiglaslik hirmuäratav ämblik. Kaotada ei ole sekunditki! Kasuta oma võimeid ning tee koostööd Stephanie ja Emmaga, et leida veoauto abil võimalus elevandi vabastamiseks. Elevant vajab pärast päästmist erilist hoolt – toida teda rahustava pudeliga ning laadi seejärel haagisele ning vii tagasi džungli päästebaasi.

Elevandi seikluskomplekt võimaldab lastel tundide viisi lõbusaid päästemänge mängida

Lase lastel avastada metsikut loodust selle laheda džungli mängukomplektiga. LEGO® Friends toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd.

Lase lastel käituda kangelasena ja päästa soost elevandibeebi! Elevandibeebi džunglist päästmine (41421) hõlmab mitmesuguseid omadusi loovmängu innustamiseks. Tehes koostööd LEGO® Friendsi tüdrukutega võivad lapsed end tundideks seiklusmängu unustada. LEGO Friends toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd. Sõida tegudele Sõidukihulludest lapsed armastavad selle laheda mänguveoautoga sündmuskohale kihutamist. Sel on labidas muda kaevamiseks ning konks looma soost välja tõmbamiseks. Ägeda mänguhaagise saab haakida lilla veoauto külge ning transportida vasika ohutusse kohta. See on suurepärane pühadekink lastele, kes armastavad põnevat rollimängu. LEGO Friendsi loomapääste mängukomplektid avardavad ka laste meeli loova põnevusi täis mängu abil. Kõrgtehnoloogiline ehitusabi Instructions PLUS on saadaval tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. Sellel digitaalsel interaktiivsel juhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mis aitavad lastel ehitada. Superlahe ehitamisviis!

• LEGO® Friends toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd, kes kasutavad oma loovust, uudishimu ja kirge meie džunglite ohustatud liikide kaitsmiseks ning aitavad luua meie kõigi jaoks parema maailma.
• Premeeri loomaarmastajast last džungliseiklusega, kinkides talle selle elevandibeebi džunglist päästmise (41421) komplekti, millega on kaasas metsastseen ja veoauto ning mis on loodud innustama avatud ja loomingulist mängu.
• Komplektiga on kaasas kaks ehitatavat mininukufiguuri, elevandibeebi ja valik ägedaid tarvikuid, nagu näiteks raadiosaatja ja looma lutipudel, mis innustavad tundidepikkust käelist loovmängu.
• Lapsed saavad kasutada raadiosaatjat abi kutsumiseks, juhtida veoauto sohu, tõmmata vintsi abil elevandibeebi mudast välja ning seejärel teda toita ja tema eest hoolt kanda, kuni sõidutate ta tagasi ohutusse kohta.
• Vajad suurepärast sünnipäevakinki või pühadekinki loomaarmastajast 6-aastasele või vanemale lapsele? Pole vaja kaugemalt otsida. See mängukomplekt on suurepärane viis, kuidas tutvustada lastele LEGO® Friendsi või rõõmustada fänne, kes juba teleseriaali armastavad.
• Džunglistseen on 10 cm kõrgune (3”) ja 9 cm laiune (3”), nii et seda on lihtne hoiustada. See sobib kõigi teiste LEGO® komplektidega, nii et lapsed saavad sõita lilla veoautoga ning liituda mis tahes juba olemasoleva LEGO komplektiga.
• Džunglimissiooni jaoks ei ole vaja patareisid – vajad vaid südikust ja järjekindlust ning meeskonnaliikmetena LEGO® Friendsi Stephaniet ja Emmat.
• LEGO® komplektidega on kaasas selged juhised, mis muudavad mänguasjade ehitamise lastele lihtsaks. Ava rakenduses LEGO Building Instructions Instructions PLUS, kus lapsed saavad oma mudelit ehitamise käigus suumida, pöörata ja visualiseerida. ● Alates 1958. aastast vastavad LEGO® klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele ning LEGO Groupi rangetele kvaliteedinõuetele. See tähendab, et need on hõlpsasti kokkupandavad ja lihtsasti eraldatavad, kui on aeg asju ümber ehitada.
• LEGO® klotse ja detaile on põhjalikult testitud, et iga LEGO Friendsi mängukomplekt vastaks rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Need võivad olla isegi elevandibeebikindlad...

LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
LEGO Friends  Elevandibeebi džunglist päästmine - 41421L
Järgmine toode: 41393L LEGO Friends Küpsetamisvõistlus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud