Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

45300 LEGO® Education WeDo 2.0 Core Set, Software, and Get Started Project

€ 189.90€ 198.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 7+
Koosneb: 280
Mõõdud: 43,0*31,0*10
Tootekood: 45300

LEGO Education WeDo 2.0 on haarav robootikakomplekt 6-10 aastastele lastele. Põhikomplekti kasutamist toetab tasuta tarkvara koos 21 projektiga - ühe projekti/õppetunni soovituslik pikkus on 3 tundi ning see on jagatud avasta, loo ja jaga etappideks.

WeDo 2.0 tarkvara on kasutatav nii tahvlitel (Android, iPad) kui ka arvutites (Windows, Mac, Chromebook) ja sinna on lisatud pildistamise, video salvestamise ning dokumenteerimise vahendid.

Bluetooth 4.0 LE tehnoloogiat kasutav SmartHub ehk kontroller/aju võimaldab robotit kontrollida juhtmevabalt. Aju külge saab ühendada korraga kaks andurit või ühe anduri ja mootori. Komplekt sisaldab mootorit, liikumisandurit ja kallutusandurit. Samuti on 280 klotsile ja komponentidele mugav plastist kast, sorteerimissahtel ja kleepsud. Aju saab toidet 2x AA patareidest või eraldi juurde ostetavast akust (tootekood 45302L, akulaadija tootekood 45517L).

Tarkvara sisaldab ingliskeelset õpetajajuhendit, mis toetab ainekavapõhist lähenemist. Õpetajajuhendist leiab samuti detailjuhised tundide läbiviimiseks ning hindamise- ja tagasisidemeetoditest. WeDo 2.0 õppematerjali koostamisel on lähtutud järgmise põlvkonna teaduse standarditest (NGSS, www.nextgenscience.org).
Komplekti kasutamine toetab järgnevate teadusharjumuste väljakujundamist: küsi küsimusi ja lahenda probleeme; kasuta mudeleid; disaini prototüüpe; uuri; analüüsi ja tõlgenda andmeid; kasuta algoritmilist mõtlemist ja tõenduspõhiseid argumente; hinda ja edasta informatsiooni. Vaata lisaks: https://education.lego.com/en-us/support/wedo-2/teacher-guides

Suurimad erinevused eelmise põlvkonna WeDo 1 versiooniga: juhtmevaba roboti juhtimine, ainult üks komplekt, tasuta tarkvara ning selles olevad projektid ja õpetajajuhendid, uuem teaduspõhine lähenemine, töötab tahvlitel.

NB! Vaata lisaks toote juhendit kuhu ja kuidas paigaldada WeDo 2.0 tarkvara!

Järgmine toode: 45302L LEGO Education WeDo 2.0 laetav aku
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud