Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10917 LEGO DUPLO Tuletõrjeauto

€ 4.90
Laos olemas
Vanusele: 1,5+
Koosneb: 6
Mõõdud: 20,2*12,7*6,9
Tootekood: 10917

 Vanemad ja mudilased saavad selle esimeseks mängumudeliks sobiva lükatava tuletõrjeauto vaevata üheskoos hõlpsasti kokku panna ja siis kõiksugu põnevaid päästemissioonidega rollimänge mängida. Veoki õnnetuspaigale sõidutamise, redeli üles ja alla paigutamise ning kogukonna abistamise käigus areneb laste peenmotoorika. Tööülesannete täitmiseks tuleb koostööd teha tuletõrjeauto pardal olevate tuletõrjujast poisi ja tüdrukuga.

Selle vahva tuletõrjeauto abil õpivad mudilased teisi abistama

Siit tuleb tuletõrjeauto! See populaarne mängukomplekt võimaldab hõlpsasti ehitada ja vahvaid mänge mängida, toetades mudilaste esimeste arenguverstapostide läbimist.

Väikelapsed saavad punase tuletõrjeauto järjekordsele põnevale missioonile sõidutada. See populaarne mängukomplekt võimaldab hõlpsasti ehitada ja vahvaid mänge mängida, toetades mudilaste esimeste arenguverstapostide läbimist. Tuletõrjeautoga õppe- ja mängukomplekt lastele Selle armsa lükatava tuletõrjeautoga saab mängida kõiksugu põnevaid kujutlusvõimel põhinevaid päästemissioone matkivaid rollimänge. Lapsed saavad hõlpsasti käsitsetava punase veokiga õnnetuspaika kihutada ja kõike ise juhtida. Redeli paigutamise ja üles-alla liigutamise käigus areneb nende peenmotoorika. See vahva mängukomplekt, mille tuletõrjeauto pardal on poisist ja tüdrukust tuletõrjuja, õpetab lastele, kuidas meeskonnana tööülesandeid täita. LEGO® DUPLO® arendavad mängukomplektid LEGO DUPLO mängukomplektid võimaldavad vanematel kogeda, kuidas nende eelkooliealised lapsed olulisi arenguverstaposte läbivad. Mängukomplektid on disainitud nii, et need täidaksid parimal moel mudilaste vajadusi – need võimaldavad lõbusalt ja loovalt mängida ning innustavad lapsi end väljendama ja õppima.

• Väikeseid tuletõrjujaid, kes oma punast autot järjekordsele põnevale missioonile sõidutavad, ootavad ees kõiksugu seiklused. Selle vahva mängukomplekti abil õpivad lapsed meeskonnana tööülesandeid täitma.
• Tuletõrjeautokomplekt sobib hästi mudilastele esimeseks LEGO® DUPLO® ehituskomplektiks. Neljarattaline veok on lükatav, selle akendel on poisist ja tüdrukust reisija kujutised ning selle juurde kuulub eemaldatav redel päästetööde jaoks.
• Põnevaid päästemissioone rollimänguks on lõputult. Mudilased saavad sõidutada masina õnnetuspaika, liigutada redelit üles ja alla ja oma meeskonnaga abivajajaid aidata.
• See tuletõrjeautoga mängukomplekt ahvatleks mängima kõiki väikeseid tuletõrjujaid. See sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates 18 kuu vanustele lastele.
• Tuletõrjeauto pikkus on ca 9 cm (3“), kõrgus ca 7 cm (2“) ja laius ca 6 cm (2“) – see on täpselt paraja suurusega, et lapsed selle mängimiseks kõikjale kaasa saaksid võtta. Kui seda teiste LEGO® DUPLO® komplektidega kombineerida, on mängurõõmu veelgi rohkem.
• Patareisid pole vaja. LEGO® DUPLO® tuletõrjeautokomplekti paneb tööle laste kujutlusvõime, tänu millele jagub mängurõõmu lõputult!
• Mäng tuletõrjeautoga võib alata kohe. Lihtsatest juhenditest saab ideid ja inspiratsiooni, mis aitavad vanematel ja mudilastel mitmekülgset mängukomplekti parimal moel kasutada – nii et see lapse võimeid võimalikult palju arendaks.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektide abil saate anda eelkooliealistele õppimise ja ehitamise kogemuse. Loominguliseks mänguks loodud inspireerivates komplektides on tuttavad plaanid, vahvad tegelaskujud ja hõlpsasti käsitsetavad osad.
• LEGO® DUPLO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. See tähendab, et need on väikeste sõrmede jaoks väga mugavalt haaratavad, paigutatavad ja eraldatavad. Nii on see olnud juba aastast 1969!
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavuse rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele ning teie väikese ehitaja turvalisuse.

LEGO DUPLO Tuletõrjeauto - 10917L
LEGO DUPLO Tuletõrjeauto - 10917L
LEGO DUPLO Tuletõrjeauto - 10917L
LEGO DUPLO Tuletõrjeauto - 10917L
LEGO DUPLO Tuletõrjeauto - 10917L
Järgmine toode: 10918L LEGO DUPLO Puksiirauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud