Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10914 LEGO DUPLO Superklotsikast

€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 1,5+
Koosneb: 85
Mõõdud: 26,2*37*18
Tootekood: 10914

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

Tekitab mudilastes uudishimu tegevusmängu ja mängulise õppimise vastu. Komplektis on lahedates toonides vahvad kujundid ja LEGO® klotsid. Selles on auto, aknad, lilled, õhupallid, kingitused ja kook, mis kujutlusvõimet toidavad, ning numbritega klotsid (1 kuni 5) numbrimängude jaoks. Mudilasele loova ehitamise tutvustamine ja arenguvõimaluste loomine on lihtne. Valige lihtsalt klots ja hakake pihta!

Tutvustage väikelastele nende esimest suurt LEGO® DUPLO® mängukomplekti!

Selle mudilastele mõeldud esimeseks LEGO® DUPLO® komplektiks sobiva hoiukastiga mängukomplektiga saate tutvustada alustavatele ehitajatele loomingulise mängu võlusid ja toetada lapse arengut.

See mitmekülgne LEGO® DUPLO® Deluxe’i sarja klotsikarp innustab lõputult loovalt mängima ning toetab mitmeti lapse arengut – värvilised klotsid ja eriosad on loodud nii, et need oleksid põnevad, innustavad ja laps meeli köitvad. Eelkooliealistele mõeldud LEGO ehitus- ja mängukomplekt koos hoiukastiga! Tugevast mänguasjakarbist leiab inspiratsiooni ja ideid noorte meelte köitmiseks ja virgutamiseks. Selles on auto, aknad, lilled, õhupallid, kingitused ja kook, numbritega (1 kuni 5) klotsid numbrimängu jaoks ja loomulikult imeline valik lahedates vikerkaarevärvides LEGO® klotse. Jagades lastega rõõmu klotside ja osade ühendamisest ja uute mängumudelite loomisest, saavad vanemad ja hoidjad jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad olulisi arenguverstaposte läbivad. Õppimist toetavad ehitus- ja mängukomplektid väikelastele LEGO® DUPLO® mängukomplektid sobivad hästi väikelastele kingituseks. Värvilised hõlpsasti haaratavad osad, mis virgutavad kujutlusvõimet ja julgustavad piiramatult mängima, panevad koolieelikutest lapsed oma loovust rakendama.

• Selle mudilasesõbraliku LEGO® DUPLO® klotsivalikuga motiveerite noori mõtlema. Loomingulise tegevuse võimalusi on lõpmata palju, tänu millele on kasu lapse arengule tohutu.
• 85 värvilise klotsi ning paljude tuttavate detailide ja osadega – näiteks auto, aknad, lilled, õhupallid, kingitused, kook ja numbriklotsid – toidate laste kujutlusvõimet. Sedavõrd mitmekülgse mängukomplektiga ei lõpe lapse mäng ja õppimine kunagi.
• Selle ehitised, inimesekujud ja esemed on moodsa disainiga ning vanemad ja hoidjad saavad mudilastega ehitamise, loomise ja kujutlemise käigus hõlpsasti jälgida nende olulisi arenguverstaposte.
• See väikestele kätele lihtsasti haaratavate ja paigutatavate klotside ja osadega õppimist toetav mudilaste mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva või mistahes muu tähtpäeva kingituseks alates 18 kuu vanustele väikelastele.
• Klotsidest, muudest osadest, numbritest ja inimesekujudest koosnevat värvilist komplekti saab hoida kollases hoiukastis, millel on LEGO® DUPLO® stiilis kaheksa nupsuga kaas. Kui komplektiosi teiste DUPLO® komplektide osadega kombineerida, on loomisrõõmu veelgi rohkem.
• Patareisid pole vaja. Tuleb lihtsalt käed tööle panna ja mäng võib alata kasvõi kohe. Laste lõputut loomingulist mängu toidab täielikult nende enda piiritu kujutlusvõime.
• Lihtne juhend annab vanematele ja mudilastele ideid ja inspiratsiooni, et ehitamisega hõlpsasti pihta hakata aitab. Ja kui algus juba tehtud on, võib arengut toetav loominguline ehitamine ja kujutlusvõimet rakendav rollimäng kesta lõputult.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid sobivad suurepäraselt koolieelikutele kingituseks. Need on põhjalikult läbimõeldud kujundusega ja väikestele tulevastele ehitusmeistritele igas mõttes ideaalselt sobivad, innustades uudishimulikke noori loovalt mõtlema ja lõputult mängima.
• LEGO® DUPLO® ehitus- ja mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel kätel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO DUPLO® klotse ja osi testitakse kõikvõimalikul moel (nt kukutatakse, kuumutatakse ja hammustatakse) – võite kindel olla, et teie DUPLO ehitus- ja mänguasjad vastavad rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Superklotsikast - 10914L
LEGO DUPLO Superklotsikast - 10914L
LEGO DUPLO Superklotsikast - 10914L
LEGO DUPLO Superklotsikast - 10914L
Järgmine toode: 10909L LEGO DUPLO Südamekarp
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud