Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10954 LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama

€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 1,5+
Koosneb: 23
Mõõdud: 35,4*19,1*9,1
Tootekood: 10954

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Hangi värviküllane uus LEGO® DUPLO® minu esimene numbrirong – õpi loendama (10954). Komplektis on kümme numbriklotsi, mida väikelapsed saavad peale ja maha laadida, laduda ning sortida, lisaks veel tüdruku, poisi ja koera DUPLO figuurid tänu millele jagub mängu- ja õppimisrõõmu pikalt.

Täiuslik viis kooli eel numbrite tutvustamiseks
Väikelapsed saavad numbriklotse vagunitele asetada ja nendelt ära võtta, panna need õigesse järjestusse ning moodustada nendest kokku numbriseina. Liikuvate rataste, avatava katuse ja sõbralike DUPLO tegelastega numbrirong transpordib sinu väikelapse loomingulisse ja arendavasse mängumaailma!

Praktilised õppimist toetavad väikelaste mänguasjad
LEGO DUPLO mänguasjade abil saad koolieelikutele pakkuda toredaid avatud mängimise, eneseväljenduse ja rõõmsa õppimise võimalusi. DUPLO mängukomplektid aitavad lapsevanematel väikelastega koos ehitades osa saada nende olulistest arenguetappidest.

Tutvusta väikelastele numbreid selle komplektiga LEGO® DUPLO® minu esimene numbrirong – õpi loendama (10954). See tuntud numbrirongi uusversioon pakub senisest värviküllasemaid õppimisvõimalusi.
Komplektis on kümme numbriklotsi, mida veetakse lükatavates rongivagunites, lisaks poisi, tüdruku ja koera LEGO® DUPLO® figuurid loomingulise rollimängu innustamiseks.
Väikelapsed arendavad peenmotoorikat, kui nad juhivad rongi ning laadivad seejärel numbriklotse peale ja maha, laovad ja sordivad neid. Lapsed tutvuvad mänguvõimaluste uurimise käigus ka värvide ja numbritega.
Armsate tegelaste ning värviküllaste hõlpsalt käsitsevate klotsidega numbrirong sobib alates 18-kuustele väikelastele ning lapsevanematele, kes soovivad jälgida, kuidas nende koolieelik arenguverstaposte läbib.
Mängukomplekt on 10 cm kõrge ja 47 cm pikk. Seda saab hõlpsalt kombineerida teiste LEGO® DUPLO® komplektidega, et loomingulisi mänguvõimalusi oleks veel rohkem.
Väikelastele sobiv plakatiga mängumatt sisaldab täissuuruses pilte mängukomplektist, et näidata, kuidas klotsid rongi saamiseks kokku käivad.
Kõik LEGO® DUPLO® mängukomplektid on asjatundlikult kujundatud ja hõlmavad loomingulisi funktsioone, mis innustavad avatud ja arendavat mängu ning millest saavad koos lastega osa ka vanemad.
LEGO® DUPLO® mängukomplektid järgivad tööstusharu rangeimaid kvaliteedinõudeid, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
LEGO® DUPLO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangetele ohutusnõuetele.

LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
LEGO DUPLO Numbrirong – õpi loendama - 10954L
Järgmine toode: 10886L LEGO DUPLO Minu esimesed autod
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud