Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10929 LEGO DUPLO Moodulmängumaja

€ 69.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 129
Mõõdud: 48*37,8*14
Tootekood: 10929

 See avatud ja hõlpsasti juurdepääsetav nukumaja sobib ideaalselt koos mängimiseks. Mudilased õpivad argielu toimetusi ja tavasid nagu näiteks söögi valmistamine, einestamis- ja magamaminekuajad. Komplektis on tuttavad esemed, samuti ema-, isa- ja lapsefiguur ning koerake ja kaisukaru. Sellega mängides saate jagada palju imelisi ühiseid hetki. Peamaja saab ehitada ümber tornmajaks ja siis jälle tagasi elumajaks – nii on lõbu veelgi rohkem.

Selle kolm-ühes-nukumajaga on võimalik mängida kolme rohkem rollimänge.

See lihtsasti ehitatav, avatud ja hõlpsasti juurdepääsetav nukumaja sobib ideaalselt koos mängimiseks. Ehitada saab kolm erinevat maja – nii on lastel lõbu kolm korda rohkem!

Kõik lapsed armastavad kodu mängida ning kujutleda end emaks või isaks. Selle hõlpsasti ehitatava, avatud ja lihtsasti juurdepääsetava nukumajaga saate teiegi lõbust osa. Suur perenukumajaga mängukomplekt See värviküllane kaasaegne mudilastele mõeldud nukumajake pakub palju mängu- ja õppimisvõimalusi. Nautige koos vahvaid rollimänge ja õpetage seeläbi mudilastele argielu toimetusi ja tavasid nagu näiteks söögi valmistamine, einestamis- ja magamaminekuajad. Komplektis on ema-, isa- ja lapsefiguur, samuti koerake ja kaisukaru, mis kõik on loodud eesmärgiga tekitada mudilastes lohutavat emotsionaalset kiindumust. Selles on palju tuttavaid esemeid ja see pakub lõputult mängurõõmu. Üheskoos mänguvõimalusi avastades saate osa lapse olulistest arenguhetkedest. Samad osadest saab ehitada kord elumaja, kord tornmaja – nii on lõbu veelgi rohkem. Suur õppe- ja mängukomplekt mudilastele Tuntud tegelaskujude ja tuttavate stseenidega LEGO® DUPLO® õppe- ja mängukomplektid pakuvad lastele aktiivse, vaba ja loova rollimängu vahvaid võimalusi ning toetavad laste arengut.

• Selle hõlpsasti kokkupandava ja ligipääsetava avatud planeeringuga kolm-ühes-nukumaja ehitamise ja ümberkujundmaise ning sellega mängimise käigus arenevad mudilaste peenmotoorika ning sotsiaalsed ja emotsionaalsed oskused.
• Sellel mitmekülgsel mängumajal on köök, elutuba, vannituba ja magamistuba. Selle juurde kuuluvad mitmesugused tõetruud esemed nagu näiteks avatav külmkapp. Komplektis on ema-, isa-, lapse-, koera- ja kaisukarufiguur ning palju vahvaid tarvikuid.
• Mudilased õpivad argielu toimetusi ja tavasid nagu näiteks söögi valmistamine, einestamis- ja magamaminekuajad. Komplekti saab ehitada ümber tornmajaks ja siis jälle tavaliseks elumajaks. Koos mänguvõimalusi avastades saate jagada imelisi ja vahvaid rollimänguhetki.
• Selle kolm-ühes-nukumajakomplektiga oma väljamõeldud lugude läbi mängimine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. See sobib suurepärselt kingituseks alates kahe aasta vanustele lastele ning pakub küllaga uurimis-, avastamis- ja õppimisrõõmu.
• Peamängumaja mõõdud: pikkus ca 36 cm (14”), laius ca 39 cm (15”) ja sügavus ca 10 cm (3”). Kui ühendate selle teiste LEGO® DUPLO® mängukomplektidega, on mänguvõimalusi veelgi rohkem.
• Liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime! Käsitsi juhitavad (patareivabad) mänguasjad aitavad arendada laste loovust, kujutlusvõimet ja praktilisi oskusi ning rõõmustavad neid, kuna võimaldavad iseseisvalt vahvaid asju korda saata.
• Avage kolm-ühes-nukumajakarp ning ehitamine, mäng ja õppimine võib kohe alata. Lihtsad juhiendid vanematele ja väikelastele pakuvad ideid ja annavad inspiratsiooni, tänu millele saab vahva mänguga kiiresti pihta hakata.
• Laske oma eelkooliealistel lastel õppida läbi võimalusterohke loomingulise mängu, mis noori meeli inspireerib. Tuttavalike stseenide, vahvate tegelaste ja hõlpsasti käsitsetavate osadega LEGO® DUPLO® mängukomplektid on ideaalsed arengut toetavad mängukomplektid väikelastele.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Moodulmängumaja - 10929L
LEGO DUPLO Moodulmängumaja - 10929L
LEGO DUPLO Moodulmängumaja - 10929L
LEGO DUPLO Moodulmängumaja - 10929L
LEGO DUPLO Moodulmängumaja - 10929L
Järgmine toode: 10925L LEGO DUPLO Mängutuba
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud