Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10942 LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik

€ 56.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 91
Mõõdud: 35,4*37,8*9,4
Tootekood: 10942

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Kui otsid Disney maagilisi detaile sisaldavat nukumaja, siis loomingulisteks rollimängudeks pakub rohkesti võimalusi LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minni maja ja kohvik (10942).
Rohkesti põnevat tegevust Disney fännidele
Minni Hiire ja Piilupart Daisy austajad saavad selles maja ja kohviku mängukomplektis astuda Disney maagilisse maailma. See sisaldab toredaid detaile ja erilisi tarvikuid, mis inspireerivad loomingulisi lugusid välja mõtlema ja mänguliselt õppima. Võid pakkuda teed ja vahvleid, hoolitseda lillede eest või planeerida pidžaamapidu – Minni ja Daisyga ei hakka sul kunagi igav.

Disney tegelaskujud aitavad lastel igapäevaoskusi arendada
Kõik LEGO DUPLO │ Disney ehituskomplektid on asjatundlikult disainitud kuulsate tegelaskujude ja loominguliste esemetega, et ka vanemad saaksid koos lastega ehitada ja mängida ning lapse arenguverstaposte jälgida.

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Minni maja ja kohvik (10942) on rohkete tarvikutega nukumaja stiilis komplekt Disney-austajatest koolieelikutele.
Komplektis on Minni Hiire ja Piilupart Daisy figuurid ning kokkupandav maja ja kohvik, kust leiab mitmesugused tarvikud loomingulisteks rollimängudeks, mis hõlmavad söögitegemist, söömist, magamist ja aiatöid.
Koolieelikud saavad mängida LEGO® DUPLO® figuuridega ning nautida kaasahaaravaid avatud rollimänge mitmesugustes tegevuspaikades. Kõik see arendab laste sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi ning peenmotoorikat.
See mängukomplekt ühendab praktilise ja loomingulise ehitusrõõmu Disney maagiaga ning loob alates 2-aastastele lastele kaasahaarava rollimängukeskkonna.
Enam kui 22 cm kõrge, 38 cm lai ja 22 cm sügav mitmekülgne mängukomplekt on eri viisidel kokku pandav ja pakub lõputuid mänguvõimalusi.
Suur hulk tarvikuid (sh koogikesed, vahvlid, teekann, kastekann, hari, leib ja mikser) aitavad välja mõelda lõbusaid lugusid. Näiteks võid korraldada hommikusöögi sõbraga või hoolitseda lillede eest.
Tänu lihtsatele juhistele saavad ka vanemad osa koos lapsega ehitamise rõõmust.
Kõik LEGO® DUPLO® │ Disney ehituskomplektid on loodud asjatundlikult loominguliste esemete ja tuttavate tegelaskujudega, et vanemad võiksid koos lastega lõputuid mänge nautida ning laste arenguverstaposte jälgida.
LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele kvaliteedinõuetele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
LEGO® DUPLO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangeimatele ohutusnõuetele.

LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik - 10942L
LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik - 10942L
LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik - 10942L
LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik - 10942L
LEGO DUPLO Minni maja ja kohvik - 10942L
Järgmine toode: 10941L LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud