Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10889 LEGO DUPLO Miki puhkemaja

€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 57
Mõõdud: 35,4*37,8*9,4
Tootekood: 10889

 Külasta Disney Miki puhkemaja ning lase Miki Hiire ja tema sõpradega mängides loovusel lennata. Selle lihtsasti ehitatava maja saab kohandada nii suvise kui ka talvise puhukuse jaoks. Kui ümberpööratavad katuseklotsid suvestseenide jaoks kohandada, saavad lapsed Minnie Hiirega lilli kasta, Goofyga lennukiga lennata ja aialaua ääres teed juua. Pöörake kahepoolsed klotsid ümber, et luua lumine talvekeskkond. Teie laps saab koos Miki Hiirega kelgutada ja kamina ääres kuuma jooki nautida. Lihtsad ehitusklotsid aitavad kasvatada laste sotsiaalset ja emotsionaalset teadlikkust ning arendada ehitusoskust ja motoorseid võimeid. Lõputult mängu-, õppimis- ja kaunite hetkede kogemise võimalusi pakkuv Miki puhkemaja on külastamist väärt.

Vahva, põnev ja hariv Disney ehitusmängukomplekt väikelastele. Külasta Miki puhkemaja!

Disney Miki Hiire ja tema sõpradega komplekt „LEGO® DUPLO® l Disney 10889 Mickey’s Vacation House“ pakub piiramatult loomingulise mängu võimalusi. Kui ümberpööratavad katuseklotsid suvestseenide jaoks kohandada, saavad lapsed Minnie Hiirega lilli kasta, Goofyga lennukiga lennata ja aialaua ääres teed juua. Pöörake kahepoolsed klotsid ümber, et luua lumine talvekeskkond. Teie laps saab koos Mikiga kelgutada ja kamina ääres kuuma jooki nautida. Lihtsad ehitusklotsid aitavad kasvatada laste sotsiaalset ja emotsionaalset teadlikkust ning arendada ehitusoskust ja motoorseid võimeid. Rohkelt mängu- ja õppimisvõimalusi pakkuv nelja DUPLO figuuriga Miki Hiire ja Minnie Hiire ehitusmängukomplekt on ideaalne lapsega kaunite hetkede jagamiseks.

• Selles väikelastele mõeldud harivas Disney Miki Hiire ja Minnie Hiire mängu- ja ehituskomplektis on saan, millega tegelaskujud sõitu saavad teha.
• Komplektis on neli LEGO® DUPLO® figuuri: Miki Hiir, Minnie Hiir, Goofy ja Pluuto.
• Kahepoolsete suve- ja talveküljega katuseklotside abil saab laps mängus aastaaegu muuta.
• Aidake oma lastel omandada esmased ehitusoskused ja arendada motoorset võimekust, lastel neil mängida loomingulist mängu toetava ehitusklotsikomplektiga.
• See kokkupandav väikelaste mängukomplekt on mõeldud rollimängu ja lugude rääkimise toetamiseks, et aidata lapsel arendada keele-, sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi.
• Miki mängumaja mõõdud: kõrgus ca 25 cm (9”), laius ca 19 cm (7”) ja sügavus ca 13 cm (5”).
• Allveelaeva mõõdud: kõrgus ca 7 cm (2”), pikkus ca 15 cm (5”) ja laius ca 15 cm (5”).

LEGO DUPLO Miki puhkemaja - 10889L
LEGO DUPLO Miki puhkemaja - 10889L
LEGO DUPLO Miki puhkemaja - 10889L
LEGO DUPLO Miki puhkemaja - 10889L
LEGO DUPLO Miki puhkemaja - 10889L
Järgmine toode: 10881L LEGO DUPLO Miki paat
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud