Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10926 LEGO DUPLO Magamistuba

€ 14.90
Hetkel otsas
Vanusele: 2+
Koosneb: 16
Mõõdud: 20,6*16,2*8
Tootekood: 10926Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Magamistoad pole ju ainult magamiseks, ega ju? Selle paljude vahvate võimalustega mängukomplektiga ei lõpe tegevus kunagi. Veeda koos kahe tüdrukufiguuriga mõnus öö narivoodis. Komplektis on kaisukaru kallistamiseks ja kitarr laulu saatmiseks ning narivoodi ülemisel osa juurde kuulub liugrada. Kui kell on sealmaal, et tuleb magama minna, pane tüdrukud voodisse. Hommikul, kui aeg on ärgata, saab lõbusat rollimängu jätkata.

Mitmekülgne pidžaamapeoteemaline mudilaste mängukomplekt, mis võimaldab vahva mängu läbi õppida.

Selle LEGO® DUPLO® magamistoakomplektiga saavad mudilased nukumajas rollimänge mängida. Naudi rollimängu kahe tüdrukufiguuriga, kes narivoodis koos toredat pidžaamapidu peavad.

Selle LEGO® DUPLO® magamistoakomplektiga saavad lapsed lõputult kujutlusvõimet rakendavat rollimängu nautida. Mängus saab kasutada ka majakujulist karpi. Arendav magamistoaga mängukomplekt See mitmekülgne hoiukastis mängukomplekt köidab noorte meeli ja pakub rohkelt mängurõõmu. Kaasaegsetes värvitoonides ja kahe viimistletud tüdrukufiguuriga mängukomplekt pakub küllaga vahvaid rollimänguvõimalusi ja arendab mudilaste peenmotoorikat. Komplektis on kaisukaru kallistamiseks ja kitarr laulu saatmiseks ning narivoodi ülemisel osa juurde kuulub ka liugrada. Kui kell on sealmaal, et tuleb magama minna, pane tüdrukud voodisse. Hommikul, kui aeg on ärgata, saab lõbusat mängu jätkata. Lastega ehitamis- ja mängurõõmu jagades saavad vanemad ja hoidjad ka jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad olulisi arenguverstaposte läbivad. Õppimist toetavad rollimängukomplektid – sobivad suurepäraselt lastele kingituseks. LEGO DUPLO mängu- ja õppekomplektid võimaldavad mudilastel vabalt ja loovalt mängida. Tuttavlike tegelaskujudega ja loomingulist ehitamist võimaldavad DUPLO mängukomplektid sobivad ideaalselt laste esimesteks LEGO komplektideks.

• Komplekt on majakujulises karbis, mis muutub vahvaks magamistoaks, kus on värvikirevad mänguasjad ja lahedad rollimängufiguurid, millega mudilased lakkamatult kujutledes mängida saavad.
• Mudilastele mõeldud ehitus-, mängu- ja õppekomplektis on kaks moodsas stiilis tüdrukufiguuri, mängukitarr, äratuskell ja armas kaisukaru ning selle majakujuline karp sobib hästi nii mängimiseks kui ka asjade hoiustamiseks.
• LEGO® DUPLO® magamistoakomplekti kuuluva kahe tüdrukufiguuriga mängupidžaamapidu pidades saavad mudilased kujutlusvõimet rakendades rollimänge mängida ning selle mängu käigus areneb nende peenmotoorika. Kas siis, kui aeg on voodisse minna, lõppevad ka vahvad tegevused?
• LEGO® DUPLO® magamistoakomplekti kahe tüdrukufiguuriga rollimängude mängimise käigus areneb mudilaste peenmotoorika. Et lõbu oleks veelgi rohkem, kombineerige komplekti linnasarja mängutoakomplektiga „LEGO DUPLO Town Playroom (10925)“.
• See komplekt on sobiv, kui otsite väikelastele õppimist toetavat mängukomplekti. Selles on armsad tegelaskujud ja eri värvi hõlpsasti käsitsetavad klotsid ning see pakub rohkelt mänguvõimalusi. Nii sobib see suurepäraselt õppe-, eitus- ja mängukomplektiks alates kahe aasta vanustele mudilastele.
• Liutoruga narivoodite mõõdud: kõrgus ca 11 cm (4”), laius ca 13 cm (5”) ja sügavus ca 6 cm (2”). Majakujulist karpi saab kasutada klotside ja detailide hoiustamiseks ning võimaldab vanematel loovmängukomplekti kõikjale laste jaoks kaasa võtta.
• See mängukomplekt on patareivaba. Tegevusmängukomplektid arendavad laste loovust, kujutlusvõimet ja praktilisi oskusi. Need annavad rahulolutunde, võimaldades iseseisvalt vahvaid asju korda saata, ning pakuvad lõputult mängurõõmu.
• Mäng võib alata kohe. Ava lihtsalt majakujuline karp ja hakka pihta! Et õppimine oleks veelgi vahvam, kuula LEGO DUPLO® unelaule ja muid DUPLO laule veebilehel LEGO.com/DUPLO/Songs.
• LEGO® DUPLO® linnasarjakomplektid innustavad mudilasi ja eelkooliealisi kujutlema ja loovalt mängima ning võimaldavad läbi mängu õppida. Need suurepärased DUPLO põhikomplektid võimaldavad mängida armastatud leludega ja arendavad ühtlasi laste olulisi oskusi.
• LEGO® DUPLO® komplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ning on seega väikestele sõrmede jaoks hõlpsalt haaratavad, paigutatavad ja eraldatavad. Nii on see olnud juba aastast 1969.
•LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada meie laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Magamistuba - 10926L
LEGO DUPLO Magamistuba - 10926L
LEGO DUPLO Magamistuba - 10926L
LEGO DUPLO Magamistuba - 10926L
LEGO DUPLO Magamistuba - 10926L
Järgmine toode: 10927L LEGO DUPLO Pitsakiosk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud