Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31097 LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik

€ 94.90
Hetkel otsas
Vanusele: 9+
Koosneb: 969
Mõõdud: 48,0*37,8*7,1
Tootekood: 31097Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Linnamaja lemmikloomapoe ja kohviku komplektiga saad avada oma mängupoe ja -kohviku. Ülemise korruse köögis saab ette valmistada sarvesaiad. Sise- ja välikohvikus saab näljastele klientidele toitu lauda kanda. Kanna naabruskonna lemmikloomapoes hoolt akvaariumi, tuukani ja väikese väleda hiire eest, lõõgastu keskmise korruse korteris, kus on diivan ja televiisor, ülemise korruse magamistoas või rõdul. Seejärel mine võta pangautomadist raha ja telli hot dog'i kioskist väike maitsev suutäis. Mitmetasandilise linnahoonemudeli kokkupandavaid mooduleid saab hõlpsasti välja vahetada ja ümber korraldada. Kui tunned, et soovid vahelduseks nautida teistsuguseid linnaseiklusi, ehita see kolm-ühes-komplekt mitmekorruseliseks pangahooneks või trammiga turutänavaks.

Selle kolm-ühes-komplektiga saab pidada lemmikloomapoodi või kohvikut ning nautida erinevaid linnaseiklusi.

LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektiga 31097 „Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik“, milles on kahetasandiline köögi ja katuseterrassiga kohvikumoodul ning kolmetasandiline korteri ja katuseterrassiga lemmikloomapoemoodul, saavad lapsed tunda rõõmu vahvast ja loomingulisest mängust. Sellel värvilisel linnamajal on mitmesugused põnevad sisedetailid, mis loominguliseks ehitusmänguks inspiratsiooni annavad, ning kokkupandavad mänguloomad, sealhulgas koer, tuukan ja hiir. Creatori sarja kolm-ühes-komplekt pakub kolme erinevat ehitamise ja mängimise võimalust. Pane kokku lemmikloomapood ja kohvik ning ehita need pärast ümber mitmekorruseliseks pangahooneks või trammiga turutänavaks. Komplektis on kolm seiklusvalmis minifiguuri.

• See LEGO® Creatori kolm-ühes-mängukomplekt võimaldab kolme eri mudeli ehitamist. Pane kokku lemmikloomapood ja kohvik ning ehita need pärast ümber mitmekorruseliseks pangahooneks või trammiga turutänavaks.
• Komplektis on kolm seiklusteks ja põnevusteks valmis minifiguuri.
• Linnamaja lemmikloomapoe ja kohviku mudeli fassaadid on värvilised ning neid kaunistavad ornamendid. Hoonel on dekoratiivne kohvikusilt ja suured aknad, selle juurde kuulub lilledega väliala, pangaautomaat, kõnnitee, valgusfoor ja tuletõrjehüdrant.
• Kahetasandilisel kohvikumudelil on detailiküllane interjöör ning sise- ja välikohvikuala, ahju ja rõduga köök (ülemisel tasandil) ning lilledega katuseterrass.
• Kolmetasandilise ehitise alumisel korrusel on detailirikas lemmikloomapood ja akvaarium ning kokkupandav koera-, tuukani- ja hiiremudel. Keskmisel korrusel on teler ja diivan. Ülemisel korrusel on voodi ja telefon ning katuseterrassil päikesepaneel.
• Selles komplektis on ka klotsidest kokkupandav suure sildiga hot dog’i käru, maitseainetops ja hot dog.
• LEGO® Creatori moodulitest mitmetasandilisi mudeleid saab hõlpsalt ümber ehitada ja kohandada.
• Linnamaja lemmikloomapoe- ja kohvikumooduli mõõdud: kõrgus ca 25 cm (9“), laius ca 20 cm (7“) ja sügavus ca 22 cm (8“).
• Panga mõõdud: kõrgus ca 28 cm (11“), laius ca 12 cm (4“) ja sügavus ca 12 cm (4“).
• Turutänava mõõdud: kõrgus ca 12 cm (4“), laius ca 29 cm (11“) ja sügavus ca 12 cm (4“).
• Trammi mõõdud: kõrgus ca 11 cm (4“), pikkus ca 11 cm (4“) ja laius ca 3 cm (1“).

LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
LEGO Creator Linnamaja lemmikloomapood ja kohvik - 31097L
Järgmine toode: 31088L LEGO Creator Süvamereolendid
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud