Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31100 LEGO Creator Sportauto

€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 134
Mõõdud: 14,1*19,1*6,1
Tootekood: 31100

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Hüppa selle vinge punase auto peale ja mine maanteid vallutama! Käivita selle laheda punase-mustakirju masina võimas mootor, vajuta gaasipedaali ja kihuta minema! Et lõbu oleks veelgi rohkem, ehita masin ümber lahedaks hot-rod-autoks ja tee sellega uus kiirusrekord, muuda see vanaaegseks lennukiks ja osale õhuetendusel või ehita midagi täiesti uut. Selle laheda kolm-ühes-komplektiga saab laps tunda kiiruse võlu.

Võimsalt lõbus mäng vinge ümberehitatava sportautomudeliga.

Lase oma väike autojuht särava punase LEGO® Creatori kolm-ühes-sportauto rooli või lase tal see ehitada ümber superkiireks hot-rod-autoks või vanaaegseks lennukiks.

Virgutage laste sõidukitearmastust ja loovust põneva LEGO® Creatori kolm-ühes-sportautomudeliga komplektiga (31100). Selle keskmootori, sisselasketoru ja tagaspoileriga varustatud punase-mustakirju sportautoga ringi rallimine hakkab lastele kindlasti väga meeldima. Mängurõõm ja loova ehitamise vabadus See LEGO Creatori kolm-ühes-komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit. Nad saavad ehitada sportauto, muuta selle siis mootori ja sisselasketoruga hot-rod-autoks või vanakoolilennukiks või luua midagi täiesti uut. See vinge ehitus- ja mängukomplekt innustab loovalt mängima ning sobib hästi lapse premeerimiseks. Nii sportauto kui ka hot-rod-auto kabiinis on koht minifiguuri jaoks. Iseseisvad mudelid ehitamiseks, mängimiseks ja ümberehitamiseks LEGO Creatori sarja kolm-ühes-komplektide vahvad mudelid on detailsed ja tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult suurepäraseid ehitus- ja mänguvõimalusi, virgutades seejuures igas vanuses laste loovust. Need väikesed ja inspireerivad komplektid sobivad ka väga hästi mistahes tähtpäeva kingituseks.

LEGO Creator  Sportauto - 31100L
LEGO Creator  Sportauto - 31100L
LEGO Creator  Sportauto - 31100L
LEGO Creator  Sportauto - 31100L
LEGO Creator  Sportauto - 31100L
Järgmine toode: 31116L LEGO Creator Safarimaja metsas puu otsas
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud