Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31104 LEGO Creator Monsterburgeriauto

€ 49.90€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 499
Mõõdud: 26,2*38,2*7,05
Tootekood: 31104

 Kes soovib burgerit? Roni mööda kokkukäivat treppi hiiglaslikule burgeriautole ja kostita LEGO® linna elanikke nende lemmiktoiduga. Sõida suurte rataste ja töötava vedrustusega masinaga üle küngaste ja otsi sobiv rannaplats. Pane välja lauad ja toolid, roni veoautole ja hakka küpsetama. Seejärel ehita see kolm-ühes-komplekti mudel ümber vingeks maasturiks, võimsaks traktoriks või milleks iganes.

Serveeri isuäratavaid burgereid ümberehitatavas hiigelautomudelis!

LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektiga saavad väikesed kokad valmistada hiigelburgeriautos isuäratavaid burgereid, ehitada burgeriauto ümber mängumaasturiks või massiivseks veotraktoriks.

LEGO® Creatori hiigelburgeriautoga kolm-ühes-komplektiga saavad väikesed kokad meeldiva automängu- ja ehituskogemuse. Sellel erilisel sõidukil, mille juurde kuuluvad mitmed klotsidest detailid – näiteks suur hamburger katusel, kokkupandav trepp ja koerafiguur – saavad lapsed proovida kätt toiduautoäri pidamises. Loominguline vabadus Selle LEGO Creatori kolm-ühes-komplektiga saavad lapsed nautida kolme erineva mudeli ehitamist ja nendega mängimist. Nad saavad teha suure burgeriauto, ehitada selle ümber maasturiks või veotraktoriks või siis lasta loovusel lennata ja luua seda, mida iganes hing ihaldab. See ülivahva ehitus- ja mängukomplekt innustab loovalt mängima ning sobib suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingituseks. Ainulaadsed iseseisvad mudelid LEGO Creatori sarja kolm-ühes-komplektide mudelid on detailsed ja tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi, aidates virgutada igas vanuses laste loovust. Vahvad komplektid sobivad väga hästi lastele mistahes tähtpäeva kingituseks.

• See kolme mudeliga komplekt innustab mängima loomingulisi toiduautoteemalisi rollimänge. LEGO® Creatori kolm-ühes-mängukomplekt (31104) – vedrustusega hiigelburgeriauto, maastur ja veotraktor, kaks minifiguuri ja koerafiguur.
• Mis on ahjus? Suures burgeriautos burgerite serveerimise, maasturiga seiklemise, veotraktoriga raskete koormate vedamise või millegi uue loomise käigus areneb laste ehitusoskus.
• Selle kolm-ühes-komplektiga saavad lapsed ehitada kolm eri tüüpi sõidukit, millega saab mängida eraldi või siis koos teiste LEGO® komplektide mudelitega. Iga ehituskorraga areneb laste ehitusoskus.
• See komplekt hakkab loova mängu fännidele kindlasti meeldima. Suurte rataste ja töötava vedrustusega hiigelburgeriauto, mille juurde kuulub kokkupandav trepp ja mille katusel käib klotsidest burger, sobib mistahes tähtpäeva kingituseks alates kaheksa aasta vanustele lastele.
• Detailirohked ja lõbusaks mänguks valmis! Hiigelburgeriauto kõrgus on ca 19 cm (7“), pikkus ca 17 cm (6“) ja laius ca 11 cm (9“), mis tähendab, et see vinge mängumudel on kiirtoidu valmistamise seiklusteks piisavalt suur.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning innustavad neid ise uusi lugusid välja mõtlema.
• Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks mõne kolmest mudelikomplektist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele hõlpsaks, lastel neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja rohkelt kujutlusmängu nautida.
• LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektidega jagub lastele mänguvõimalusi pikaks ajaks. See lahe toiduautokomplekt võimaldab uusi lugusid välja mõelda ja mudeleid ümber ehitada ning laste loovust ja kujutlusvõimet rakendada.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator  Monsterburgeriauto - 31104L
LEGO Creator  Monsterburgeriauto - 31104L
LEGO Creator  Monsterburgeriauto - 31104L
LEGO Creator  Monsterburgeriauto - 31104L
LEGO Creator  Monsterburgeriauto - 31104L
Järgmine toode: 31119L LEGO Creator Vaateratas
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud