Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60241 LEGO City Politseikoeraga üksus

€ 9.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 67
Mõõdud: 14,1*15,7*4,5
Tootekood: 60241

 Oi ei! Suli üritab ehtepoodi sisse murda, et sealt hinnalisi kalliskive varastada. Aeg on LEGO® City politseikoer tööle rakendada. Hüppa võimsa politseiauto rooli ja kihuta sündmuspaika. Siis lase ustav politseikoer vabaks ja arreteeri suli enne, kui ta minema pääseb. Järjekordne LEGO linna superkangelaste kordaläinud tööpäev.

LEGO® City politseikoeraga saab laps mängult sulisid kinni nabida.

Selle vahva politseikoeraga ehituskomplekti abil saavad lapsed osa LEGO® City vingetest ja põnevatest seiklustest.

Nooretele meeldib väga mängida igapäevakangelasi ning selle LEGO® City politseikoerakomplekt (60241) annab neile selle võimaluse. Komplektis on lahe politseiauto, milles on koht politseiniku ja tema truu politseikoera jaoks, kalliskividega juveelipood ja kangiga suli. Täiuslik stsenaariumimaterjal suure kujutlusvõimega pisikestele kuritegevuse vastu võitlejatele. Vahva politseimängukomplekt lastele Selle 4+ sarja mängukomplektiga on kaasas lihtne paberil ehitusjuhend ja eriline põhiklotsidest element, etväikelapsed saaksid uhkusega iseseisvalt LEGO mudeleid ehitada. Nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Life saavad lapsed kasutada juhendit Instructions PLUS – see on suumi- ja pööramistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend, mis muudab LEGO klotsidega ehitamise tõepoolest lapsemänguks. LEGO City – lahedad laste mänguasjad LEGO City politseikomplektid võimaldavad lastel osa saada lõpututest seiklustest ning mängida läbi põnevaid ja hoogsaid elutruusid stsenaariume. Paljude põnevate funktsioonidega ehitised ja sõidukid toidavad laste kujutlusvõimet ja lasevad loovusel vabalt lennata.

• See politseikoeraga mängukomplekt sobib ideaalselt põneva LEGO® City maailmaga tutvumiseks. Alates nelja aasta vanustele lastele sobiv komplekt annab inspiratsiooni kujutlus- ja rollimänguks, mis matkivad päriselust tuttavaid stsenaariume.
• Mis on karbis? Lahe politseiauto, milles on koht politseiniku ja tema truu politseikoera jaoks, kalliskividega juveelipood ning kangiga varustatud suli, kellel on ka kott saagi ära vedamiseks.
• Lapsed saavad selle LEGO® City politseikoerakomplekti (60267) tegelaskujusid ja mudeleid kombineerida teiste LEGO mängukomplektide omadega ning luua omanäolisi lahendusi nii mängimiseks kui ka väljapanekuks.
• LEGO® 4+ komplektid võimaldavad noortel lõbusal moel LEGO ehituskunsti omandada. Alustajatele mõeldud põhiklotsid ja lihtsad trükitud ehitusjuhendid aitavad sammhaaval laste enesekindlust kasvatata ja nende võimeid parandada.
• Politseiautomudelis, mille kõrgus on ca 5 cm (1“), pikkus ca 9 cm (3“) ja laius ca 5 cm (1“), on ruumi ka politseiniku ja tema koera jaoks. Juveelipoemudeli kõrgus on ca 6 cm (2“), laius ca 4 cm (1“) ja sügavus ca 3 cm (1“)
• Politseikoeraga ehituskomplekti jaoks pole patareisid vaja – seega võib mäng alata kohe.
• Selle politseikomplektiga on kaasas paberkandjal juhend ning selle jaoks on saadaval ka veebijuhend Instructions PLUS – see on interaktiivne ehitusjuhend, mis aitab väikestel ehitushuvilistel ehitusmeistriks saada. Saadaval nutiseadmete jaoks tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® City politseikomplektide juurde kuuluvad mitmesuguste funktsioonidega ehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad iseseisvalt rollimänge mängima. Lapsed saavad elutruus mängukeskkonnas ise seiklusi välja mõelda.
• LEGO® City ehitus- ja mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et kõik nende vahvad detailid on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® City klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi komplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Politseikoeraga üksus - 60241L
LEGO City Politseikoeraga üksus - 60241L
LEGO City Politseikoeraga üksus - 60241L
LEGO City Politseikoeraga üksus - 60241L
LEGO City Politseikoeraga üksus - 60241L
Järgmine toode: 60244L LEGO City Politseikopteri transport
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud