Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60245 LEGO City Politsei hiigelveoki rööv

€ 49.90€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 362
Mõõdud: 28,2*48*6,1
Tootekood: 60245

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Põmaki! Pangavalvur ärkas just suure paugu peale. Halba hauduv suli Big Betty ja tema salakaval kaasosaline on saanud oma valdusesse ülivõimsa hiigelveoki, mis on varustatud suure magnetiga. Ja nad rebisid panga seinast seifi välja! Aita kangelasest politseinikul Tom Bennettil politseibussiga sulide jälgi ajada. Siis pane politseinik superkiirele mootorrattale ja alusta tagaajamist.

Magnetiga hiigelveoki rööv – põnev seiklusmängukomplekt LEGO® City fännidele.

See palju lõbu pakkuv komplekt, milles on magnetiga hiigelveok ja vahvad tegelaskujud, võimaldab lastel ise LEGO® City telesarja stiilis lugusid välja mõelda.

See vinge LEGO City politsei hiigelveoki röövi teemaline põnevusmängukomplekt (60245), mille juurde kuuluvad politseikangelane Tom Bennett ja kurikuulus suli Big Betty, pakub väikestele kangelastele ja laheda LEGO® City telesarja fännidele kindlasti suurt rõõmu. Komplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend, mis tagab ka algajamatele LEGO ehitajatele nauditava mängu ja ehitamise kogemuse. Laste mängukomplekt, millel on palju lahedaid funktsioone Kui otsite paljude põnevate funktsioonidega hoogsa ja põneva mängu komplekti, mis lastele tõeliselt meeldiks, siis on see komplekt just see, mida vaja. Neli minifiguuri, magnetiga varustatud hiigelveok, magnetseifiga pangahoone, patrullbuss ja mootorratas – kõik vajalik lõbusaks ja põnevaks seikluskes on olemas. Laste ehituskomplektid LEGO City politseikomplektid pakuvad rohkelt piiranguteta rollimänguvõimalusi, mida lapsed armastavad. Suure valiku tõetruude sõidukite, detailirohkete ehitiste ja vahvate tegelaskujudega saavad lapsed matkida vahvalt ja loovalt päriselust tuttavaid stsenaariume.

• Selle mitme mudeliga LEGO® City politseiteemalise ehituskomplektiga, milles on sulide magnetilise tõstekäega hiigelveok, kaks LEGO® City telesarja tegelaskuju ja palju muud, saate LEGO® City seiklused koju kohale tuua.
• Selles laste ehituskomplektis on sulide magnetilise käega hiigelveok, magnetilise seifiga pangahoone, politsei patrullauto ja mootorratas ning politseikangelase Tom Bennetti ja suli Big Betty minifiguur.
• Politsei patrullbussil ja pangahoonel on detailirohked interjöörid ning lapsed saavad hiigelveoki magnetkäpaga panga seinast seifi välja tõmmata. Seda komplekti saab kombineerida kõigi teiste LEGO® originaalmudelitega.
• Alates viia aasta vanustele lastele sobiv komplekt eeldab vaid kõige põhilisemate ehitusvõtete tundmist. See sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks kõigile põnevaid tegevusmänguasju armastavatele lastele ja LEGO® City telesarjade fännidele.
• Hiigelveoki kõrgus on ca 8 cm (3“), pikkus ca 17 cm (6“) ja laius ca 9 cm (3“) ning politseibussi kõrgus on ca 8 cm (3“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 6 cm (2“).
• Sul veab! Patareisid pole vaja – selle LEGO® City politseikomplekti sõidukid paneb käima väikeste laste suur kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle LEGO® komplektiga on mängu alustamine lihtne. Karbis on ka lihtsasti järgitav ehitusjuhend – nii et ava lihtsalt rebides klotsikotid ja lõbus ehitusmäng võib alata!
• LEGO® City politseikomplektid, mille juurde kuuluvad tõetruud mänguehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud ning mis inspireerivad mängima piiranguteta loovmängu, arendavad laste füüsilisi võimeid ja suurendavad nende enesekindlust.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele – see tähendab, et LEGO City mängukomplektid on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik LEGO osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse kõiki LEGO® osi põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Politsei hiigelveoki rööv - 60245L
LEGO City Politsei hiigelveoki rööv - 60245L
LEGO City Politsei hiigelveoki rööv - 60245L
LEGO City Politsei hiigelveoki rööv - 60245L
LEGO City Politsei hiigelveoki rööv - 60245L
Järgmine toode: 60241L LEGO City Politseikoeraga üksus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud