Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60242 LEGO City Kinnipidamine kiirteel

€ 15.90€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 185
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 60242

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Kriiks! Kurikuulus suli Vito kihutab minema, kaasas varastatud seif, mis on täis rahatähti ja kullakange. Asu teda koos kangelasliku leitnant Duke DeTainiga vinges politseiautos jälitama. Põmaki! Vito sõitis otsejoones kalakastidesse. Hea töö! Hinga sügavalt sisse ja aita Duke'il kala järgi lõhnav suli arreteerida. LEGO® City maailmas ootavad lapsi põnevad ja hoogsad seiklused.

Autotagaajamised rehvide vilina saatel igapäevakangelastele!

Selle laheda ehitus- ja mängukomplektiga, milles on esindatud ka LEGO® City telesarja kangelane Duke DeTain ja kurikuulus suli Vito, saavad lapsed lõputult kiireid autotagaajamisi nautida.

Selles LEGO City politsei maanteevahistamise komplektis on kaks lahedat autot, LEGO® City kangelase Duke DeTaini ja kurikuulsa suli VIto minifiguur – kõik vajalik vingeks tagaajamisseikluseks. Suurepärane kingitus lastele, kes armastavad põnevaid ja hoogsaid rollimänge, ning tõeliselt laheda LEGO CIty telesarja fännidele. Suurepärane laste ehituskomplekt Mängukomplektiga on kaasas lihtne ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS, mida saab kasutada nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb väikestest lootustandvatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. Tere tulemast LEGO City maailma! LEGO City universumisse kuuluvad politseikomplektid pakuvad põnevaid ehitamis- ja mänguvõimalusi. Põnevate stsenaariumide päriselust tuttavate mudelite ja tegelaskujudega lõbusal ja looval moel läbi mängimine pakub lastele kindlasti palju rõõmu.

• Selle laheda politseikomplektiga (60242) saavad lapsed osa LEGO® City põnevatest autotagaajamistest. Komplekt annab inspiratsiooni kujutlus- ja rollimänguks, mille käigus saab matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.
• LEGO® City telesarja kangelane leitnant Duke DeTain ja suli VIto minifiguurid, lahe politseiauto, sportlik põgenemisauto, varastatud seif ja kalakast – kõik lõbusaks ja põnevaks tagaajamisseikluseks vajalik on olemas.
• Lapsed saavad selle komplekti tegelaskujusid ja autosid kombineerida teiste LEGO originaalkomplektide omadega ning luua omanäolisi lahendusi nii mängimiseks kui ka väljapanekuks.
• See põnevaid seiklusi pakkuv ehitus- ja mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates viie aasta vanustele kujutlusmänge armastavatele poistele ja tüdrukutele. Eeldab vaid kõige põhilisemaid ehitusoskusi.
• Duke'i politseiautomudeli kõrgus on ca 4 cm (1“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 5 cm (1“) ning Vito kabrioletimudeli kõrgus on ca 3 cm (1“), pikkus ca 11 cm (4“) ja laius ca 5 cm (1“).
• Patareisid pole vaja. Selle laheda mängukomplekti paneb tööle laste kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle politseikomplektiga on kaasas trükitud juhend ning selle jaoks on saadaval ka veebijuhend Instructions PLUS – see on interaktiivne ehitusjuhend, mis aitab väikestel ehitushuvilistel ehitusmeistriks saada. Saadaval nutiseadmete jaoks tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® City politseikomplektide juurde kuuluvad mitmesuguste funktsioonidega ehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad iseseisvalt rollimänge mängima. Lapsed saavad tõetruuna mõjuvas linnakeskkonnas ise seiklusi välja mõelda.
• Kõik LEGO® City mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et kõik mängukomplekti osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® City ehitusklotse põhjalikult, et tagada kõigi komplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Kinnipidamine kiirteel - 60242L
LEGO City Kinnipidamine kiirteel - 60242L
LEGO City Kinnipidamine kiirteel - 60242L
LEGO City Kinnipidamine kiirteel - 60242L
LEGO City Kinnipidamine kiirteel - 60242L
Järgmine toode: 60244L LEGO City Politseikopteri transport
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud