Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60254 LEGO City Kiirpaadi transpordiveok

€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 238
Mõõdud: 19,1*35,4*9,1
Tootekood: 60254

 Sõida võimsa kiirpaadiveoki pardal LEGO® City sadamasse. Manööverda lahe veok sobivalt vee äärde ja lase vinge reaktiivmootoriga mootorpaat vette. Siis löö paadipardal kampa Xtreme’i meeskonna võidusõitjaga, kihutage üle lainete ja püstitage uusi LEGO City vete kiiruserekordeid. Põrr! Kui oled lõpetanud, transpordi kiirpaat tagasi baasi. Järjekordne hoogne LEGO City seiklus!

Laske lastel osa saada LEGO® City Xtreme’i rallimeeskonna seiklustest!

See kiirpaadiveokiga komplekt, milles on ka sportlik hõljutatav kiirpaat ning veokijuhi ja rallisõitja minifiguur, pakub väikestele lootustandvatele võidusõitjatele kindlasti suurt rõõmu.

Selle LEGO® City kiirpaadiveokiga komplekti (60254) juures on kõik tõeliselt vinge, sealhulgas võimas transpordiveok ja sportlik aerodünaamiline reaktiivmootoriga kiirpaat, mida saab päriselt hõljutada. Kui lisada veel veokijuhi ja Xtreme’i tiimi rallisõitja minifiguur, on olemas kõik, mida hoogsaks võidusõiduseikluseks vaja läheb. Ujuva mängupaadi ehitamine pakub lastele kindlasti suurt rõõmu. Selle mängukomplektiga on kaasas lihtne ehitusjuhend ning saadaval on ka veebijuhend Instructions PLUS. Selle tasuta rakenduse LEGO Life juurde kuuluva suumi- ja pööramistööriistadega interaktiivse ehitusjuhendiga on LEGO klotsidega ehitamine tõepoolest lapsemäng. LEGO City – lahedad laste mängukomplektid LEGO City sõidukikomplektides on paljude funktsioonidega maa-, õhu- ja veesõidukid, mis virgutavad laste kujutlusvõimet. Need tõetruud ehituskomplektid võimaldavad lastel tutvuda eri tüüpi sõidukitega ning mõelda ise välja lugusid ja stsenaariume, mis lõbusal ja looval moel tegelikku linnaelu matkivad.

• Siin on ideaalne ehituskomplekt hoogsat ja põnevat mängu armastavatele lastele. Selles LEGO® City kiirpaadiveokiga komplektis on lahe veok ja hõljutatav paat. Põnev tegevus algab niipea, kui laps karbi avab.
• Selles ehituskomplektis on haagisega mänguveok, vee kohal hõljutatav kiirpaat ning veokijuhi ja rallisõitja minifiguur. See pakub kõike, mida laps lõbusaks ja iseseisvaks mänguks vajab.
• Lahe veok, millel on kabiin, avatavad uksed, eemaldatav katus ja transpordipiirded, meeldib lastele kindlasti väga. Sportlikul kiirpaadil on avatav kokpit, milles on koht Xtreme’i tiimi rallisõitja jaoks, ning seda saab päriselt vee kohal hõljutada.
• See LEGO® City paadiveokiga mängukomplekt (60254) sobib ideaalselt jõulu-, sõnnipäeva- või mistahes muu tähtpäeva kingituseks alates viie aasta vanustele lastele, kes armastavad rollimänge ja mudelsõidukeid.
• Kiirpaadi transpordiveoki kõrgus (kokkupanduna) on ca 9 cm (3“), pikkus ca 36 cm (14“) ja laius ca 6 cm (2“) ning kiirpaadi enda kõrgus on ca 6 cm (2“), pikkus ca 24 cm (9“) ja laius ca 6 cm (2“).
• Patareisid pole vaja – selle kiirpaadi paneb tööle väikeste laste suur kujutlusvõime.
• Komplektis on lihtne paberkandjal ehitusjuhend. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life. Selle interaktiivse suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistadega ehitusjuhendiga on ehitamine tõepoolest lapsemäng.
• LEGO® City sõidukikomplektid, mille juurde kuuluvad paljude funktsioonidega maa-, õhu- ja veesõidukid ning vahvad tegelaskujud, inspireerivad mängima loovmängu, arendades laste füüsilisi võimeid ja suurendades nende enesekindlust.
• LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja LEGO Groupi rangetele kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad, hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi komplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
LEGO City Kiirpaadi transpordiveok - 60254L
Järgmine toode: 60255L LEGO City Kaskadöörid
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud