Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60252 LEGO City Ehitusbuldooser

€ 15.90€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 126
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 60252

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 LEGO® City töömeeskond on väga hõivatud ja vajab sinu abi. Paigalda möödujate hoiatamiseks koonused ja silt, roni torni ja keeruta seina maha lammutamiseks lammutuskuuli. PÕMAKI! Nüüd võta koht sisse võimsas buldooseris ja kühvelda selle suure kopaga kiviklibu. Kui oled sellega valmis saanud, laadi haagiselt maha tsemendisegur ja asu uut seina meisterdama. LEGO City töötajatel on toimekas päev.

LEGO® ehituskomplektid alates 4 aasta vanustele lastele

Buldooseri, lammutuskuuli, tsemendiseguri ja kahe töötajafiguuriga tööplatsil LEGO® City töötajate aitamine pakub väikestele ehitajatele kindlasti suurt rõõmu.

See LEGO® City ehitusbuldooseriga komplekt (60252) meeldib kindlasti kõigile lastele, kes armastavad end kujutleda igapäevakangelaste rolli. Lahe kummilintide ja töötava kopaga buldooser, lammutuskuuliga kraana, tsemendisegur ja hoiatussilt – komplektis on kõik, mida vaja, et laps tundide viis kujutlusmängu nautida saaks. Lahe mänguasi lastele Selle 4+ sarja mängukomplektiga on kaasas lihtne paberil ehitusjuhend ja eriline põhiklotsidest element, mis aitavad väikelastel uhkusega iseseisvalt LEGO mudeleid ehitada. Nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Life saavad lapsed kasutada juhendit Instructions PLUS – see on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend, mis muudab LEGO klotsidega ehitamise tõepoolest lapsemänguks. LEGO City loominguline maailm LEGO City komplektid võimaldavad lastel osa saada lõpututest seiklustest ning mängida läbi elutruusid stsenaariume. Paljude põnevate funktsioonidega tõetruud sõidukid ja masinad toidavad laste kujutlusvõimet ja lasevad loovusel vabalt lennata.

• See ehitusbuldooseriga komplekt sobib ideaalselt põneva LEGO® City maailmaga tutvumiseks. Alates nelja aasta vanustele lastele sobiv komplekt inspireerib loovalt ja iseseisvalt mängida, võimaldades matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.
• Mis on karbis? Selles ehitusplatsiga mängukomplektis (60252) on töötava kopaga buldooser, lammutuskuuliga kraana, tsemendisegur, kaks minifiguuri ja veel muudki. Pane veel tööle kujutlusvõime ja naudi lõputut lõbusat mängu.
• Lapsed saavad tööplatsi siltide ja koonustega tähistada, lammutuskuuliga seina maha lammutada, buldooseriga kive kühveldada, tsemendisegurit keerutada ja veel muudki teha. Komplekt sobib hästi kingituseks rollimängu armastavatele lastele.
• LEGO® City 4+ komplektid võimaldavad noortel lõbusal moel LEGO ehituskunsti omandada. Alustajatele mõeldud põhiklotsid ja lihtsad trükitud ehitusjuhendid aitavad sammhaaval laste enesekindlust kasvatata ja nende võimeid parandada.
• Ehitusbuldooseri kõrgus (kokkupanduna) on ca 8 cm (3“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 6 cm (1“) ning selle haagise pikkus on ca 4 cm (1“), kõrgus ca 9 cm (3“) ja laius ca 4 cm (1“).
• Patareisid pole vaja – selle ehitus- ja mängukomplekti paneb tööle väikeste laste suur kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle 4+ komplekti ehitusjuhendi on karbis. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life. Ehitusprotsessi elavdamiseks saab mudeliit suumida, pöörata ja visualiseerida.
• LEGO® City sõidukikomplektid, mille juurde kuuluvad paljude funktsioonidega ehitised, tõetruud sõidukid ja vahvad tegelaskujud, inspireerivad mängima loovmängu, arendades laste füüsilisi võimeid ja suurendades nende enesekindlust.
• LEGO® klotsid on valmistatud tööstusharu rangeimaid standardeid järgides – see tähendab, et LEGO® City ehitusmänguasjad on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik nende osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse LEGO® City mängukomplekte põhjalikult, et tagada kõigi nende ainulaadsete mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Ehitusbuldooser - 60252L
LEGO City Ehitusbuldooser - 60252L
LEGO City Ehitusbuldooser - 60252L
LEGO City Ehitusbuldooser - 60252L
LEGO City Ehitusbuldooser - 60252L
Järgmine toode: 60257L LEGO City Teenindusjaam
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud