Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21317 LEGO Aurik Willie

€ 99.90
Hetkel otsas
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 10+
Koosneb: 751
Mõõdud: 28*26*9,5
Tootekood: 21317Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Tähista selle LEGO® Ideede sarja Aurik Wille komplektiga Disney Miki Hiire 92. sünnipäeva! Miki Hiir tegi oma esimese etteaste Disney ekraanil 1928. aastal mustvalges multikas „Aurik Willie“ ja nüüd on sul võimalus see ikooniline aurik LEGO klotsidest kokku panna. Liitu Miki Hiire, Minnie Hiire ja papagoiga aurikul S.S. Willie. Tõsta kartuliämber kraanaga aurikule. Kui paati lükkad, hakkab sõuratas pöörlema ja aurutorud üles ja alla liikuma. Mängi läbi Miki Hiire multikast nähtud stseene või pane see ilus mustvalge komplekt lihtsalt vaatamiseks välja – valik on sinu!

Ja nüüd kõik Aurik Willie pardale Miki Hiire sünnipäeva tähistama!

Kõigi aegade kuulsaima multikategelase sünnipäeva tähistamiseks loodud LEGO® Ideede ehituskomplekt „21317 Steamboat Willie“ hakkab Miki Hiire fännidele kindlasti väga meeldima. Miki Hiir tegi oma ekraanidebüüdi 1928. aastal mustvalges lühianimafilmis „Steamboat Willie“, mis oli ühtlasi Disney esimene sünkroonitud heliga film. Sellel LEGO klotsidest aurikul S.S. Willie on üles-alla liikuvad aurutorud ja pöörlevad sõurattad, mis auriku lükkamise korral tööle hakkavad. Paadis on ruum minifiguuri jaoks ja inspireerivad merendusdetailid, näiteks laevarool, päästerõngas ja kokkupandav kell. Tekil on töötav kraana kartuliämbrite peale laadimiseks ning unikaalsesse ehitus- ja mängukomplekti kuuluvad ka Miki Hiire ja Minnie Hiire minifiguurid, millel on eriline hõbedavärvi kujundus, ning samuti papagoikuju. See LEGO komplekt sobib väga hästi nii lastele kui täiskasvanutele ajaloolise Miki Hiire multika stseenide lavastamiseks või ka lihtsalt kokkupanemiseks ja väljapanekuks.

• Selle LEGO® komplektiga saad ehitada aurikumudeli kas lihtsalt väljapanekuks või siis klassikalise Disney MIki Hiire multika „Steamboat Willie“ lemmikstseenide jäljendamiseks.
• Selles ainulaadses ehitus- ja mängukomplektis on kaks minifiguuri: Miki Hiir ja Minnie Hiir, millel on hõbedavärvi dekoratsioon, ning lisaks Miki Hiire papagoi.
• Ikoonilisel Aurik Williel on must-valge värvilahendus, peidetud rattad, liikuvad aurutorud, pöörlevad roolid, kohandatav kraana ja mitmesugused detailid nagu näiteks nimesilt „S.S. Willie“, silt „1928“ ja kartuliämber.
• Paadis on ruum minifiguuri jaoks, kokkupandav kell ning erinevad elemendid nagu näiteks rooliratas ja päästerõngas.
• Kui aurikut lükata, hakkavad kaks aurutoru üles-alla liikuma ja roolirattad pöörlema.
• Tarvikukomplektis on Minnie Hiire kitarr ja noodileht.
• Selle LEGO® Ideede sarja ehitus- ja mängukomplekti juurde kuulub brošüür, mis sisaldab ehitusjuhiseid, naljakaid fakte 1928. aastal loodud Disney lühifilmi „Steamboat Willie“ kohta ning teavet selle ägeda retrokomplekti looja ja LEGO disainerite kohta.
• Mänguauriku Willie mõõdud: kõrgus ca 15 cm (5”), pikkus ca 26 cm (10”) ja laius ca 14 cm (5”).

LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
LEGO Aurik Willie - 21317L
Järgmine toode: 21316L LEGO Flintstone'id
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud