Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31197 LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe

€ 139.90
Laos olemas
Vanusele: 18+
Koosneb: 3341
Mõõdud: 41,15*40,4*5,7
Tootekood: 31197

 Kui oled Andy Warholi või Marilyn Monroe fänn, siis on see komplekt mõeldud just sulle. Taaselusta ikooniline kunstiteos selle LEGO® Andy Warholi Marilyn Monroe kunstiteose (31197) komplektiga. Põgene igapäevaelust ja naudi keskendunud iseolemise aega selle lõõgastava tegevusega.

Loovprojekt
Taaselusta Andy Warholi kuulus popkunstistiilis Marilyn Monroe portree. Ehitamise ajal saad kuulata komplektiga kaasa pandud helisalvestist ja unustada end kunsti- ja loomemaailma, kuulates komplektiga seotud üllatuslikke üksikasju ja helilugusid. Anna kokkupandud teosele viimane lihv ja lisa eksklusiivne allkirjaklots ning pane kunstiteos seinale või riiulile vaatamiseks välja.

Käed ja meeled tööle
Selle seinakunstimudeli kokkupaneku nautimiseks ei pea olema kunstnik ega omama juba eelnevalt LEGO mudelite kogu. Kui oled mudeli kokku pannud, oled saanud kunstiteose, mille võid uhkusega vaatamiseks välja panna. See LEGO kunstikomplekt kuulub inspireerivate ehituskomplektide kogusse, mis on mõeldud täiskasvanutele, keda huvitab popkultuur, kunst, kujundamine ja arhitektuur. Komplektid sobivad hästi kingituseks kõigile, kes otsivad uut projekti (ka iseendale).

Saad panna kokku selle erilise LEGO® Andy Warholi Marilyn Monroe kunstiteose (31197) komplekti, millega on kaasas nelja ainulaadse ehitusvõimalusega kuulus kunstiteos. Pärast ehitamisele panustatud kvaliteetaega saad valmistöö seinale riputada.
Anna endale võimalus nautida loovtegevust selle 3332-osalise LEGO® komplektiga, milles on üheksa lõuendiga seinaplaati, eksklusiivne allkirjaklots, klotsidest kokku pandud LEGO raam, ainulaadne uus rippelement ja ehitamise lihtsustamiseks mõeldud osade lahtivõtja.
See komplekt annab võimaluse unustada end armastatud loomemaailma, ehitades ainulaadset kunstiteost. Komplektis on helisalvestis, mille abil kunstiteost veelgi paremini tundma õppida ja saada teada uusi üksikasju.
Seda komplekti ehitades ning teistele vaatamiseks välja pannes saad Andy Warholist või Marilyn Monroest veelgi rohkem rõõmu tunda. See sobib hästi ka põnevaks kingituseks iseendale või teistele ehitajatele, kes armastavad kaasahaaravaid loovprojekte.
Selle neli-ühes-kunstiteose iga külg on 40 cm (15,5“) pikkune. See näeb seinal või riiulil imekaunis välja ning selle tõepärased detailid tagavad teose silmapaistvuse igas kogus. LEGO® komplektiga on kaasas neli erinevat ehitusvõimalust.
Patareisid pole vaja – see täiskasvanutele mõeldud kunstikomplekt pakub stressi maandavat ja köitvat ehituskogemust LEGO® klotsidega ja sellega on kaasas ainulaadne helisalvestis. Põgene igapäevarutiinist ja loo imekaunis seinakunstiteos.
Kohvilaua stiilis juhend juhatab sind läbi projekti, võimaldades juba enne ehitamisega pihta hakkamist pea ees kunsti sukelduda. Ehitama asumisel naudi ka kohandatud helisalvestise kogemust.
Ideaalseks väljapanekuks sobivad kuulsaid kunstiteoseid, muusikuid, superkangelasi ja Sithi isandaid kujutavad LEGO® kunstimudelid pakuvad jõukohast ehituskogemust, andes võimaluse nautida iseolemise aega ja järgida loomingulise kunsti ja meisterdamise kirge.
LEGO® ehituskomplektid vastavad rangeimatele kvaliteedistandarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning töötavad alati – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® osasid on testitud, et tagada iga LEGO kunsti- ja ehituskomplekti vastavus rangete ohutusnõuetele, seega on see Andy Warholi Marilyn Monroed kujutav seinakunstiteos mitte üksnes ilus, vaid ka vastupidav.

LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 31197L
Järgmine toode: 31198L LEGO Art The Beatles
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud