Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41912 LEGO Armulindude pildiga käevõru

€ 4.83€ 6.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 33
Mõõdud: 24,5*9,3*0,7
Tootekood: 41912

 See lahe LEGO® DOTS™ (41912) armulindude pildiga käevõru komplekt hakkab kantavaid käsitöömeisterdisi armastavatele lastele kindlasti meeldima! See kiire ja lihtne ning kergesti mõistetav meisterdamiskomplekt annab lastele võimaluse ise ehteid luua ning muuta neid vastavalt riietusele, tujule või mis tahes muul põhjusel. Lõbus ehtekomplekt, mille abil saab ikka ja jälle uusi kujundusi luua Lahedas käevõrukomplektis on reguleeritav sinakasroheline käevõru, mis sobib nii suuremate kui väiksemate randmete ümber, ning 32 värvilist detaili, sealhulgas eridetailid, mis on kaunistatud lindude, sulgede ja südametega. Lapsed saavad ise loomingulise käevõru luua, arendada oma kujutlusvõimet ning kasutada ehte lõbusamaks ja erilisemaks muutmiseks oma väljendusoskust. Loominguline mänguasi käsitööhuvilistele lastele Selle komplekti muudab lastele huvitavaks võimalus lasta oma fantaasia lendu ja kaunistada käevõru vastavalt oma maitsele ja tujule, jagada ja sobitada kujundusi koos sõpradega ning demonstreerida oma lõbusaid disaine, kuna need käevõrud sobivad kõigeks. See on suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muul ajal.
Julgusta oma lapse loovust ja meisterdamishimu selle imearmsa armulindude pildiga käevõru (41912) komplektiga, mis sisaldab reguleeritavat käevõru ja 32 värvilist kaunistusdetaili. Mäng ja käevõru kaunistamine võib alata kohe, kui see pakendist välja võetakse!
Demonstreeri loomingulisi ehteid! Lapsed saavad lõbusa käevõru kaunistamise käigus arendada oma loovust ja eneseväljendusoskust, järgides pakendil toodud mustrisoovitusi või luues ise värskeid mustreid.
Värvilisi kaunistusdetaile saab uue loomingulise mängu käigus kasutada nii selle kui ka teiste komplektide juures. Lapsed saavad käevõrude vürtsitamiseks ning lahedate ikoonide loomiseks kasutada ka LEGO® DOTS™ (41908) lisa-DOTS – 1. seeria detaile.
See suurepärane komplekt meeldib igale meisterdamis- või käsitööhuvilisele. Paindlik käevõru ja värviliselt kaunistatud detailid pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
Väike ja mugavalt kaasaskantav. Käevõru on 20 cm (7”) pikk, mistõttu sobib see põnev ja loominguline meisterdamiskomplekt suurepäraselt noortele moeloojatele oma loomingu arendamiseks, andes võimaluse oma lemmiktöid ka hiljem kanda.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisva mängimise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.
Ava kott ning mäng võib käevõru kaunistamisega alata. Tänu lihtsatele juhistele käib kujundamine kiiresti, nii et lapsed saavad rõõmustada ise ainulaadsete ehete valmistamise ning mängulise ja loova tegevuse üle.
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See nutikas ehtemeisterduskomplekt pakub piirangutevaba inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® DOTS™ detailid ja käevõrud vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja meie enda kvaliteedinõuetele. Need on loodud olema ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® detaile ja käevõrusid põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Armulindude pildiga käevõru - 41912L
LEGO Armulindude pildiga käevõru - 41912L
LEGO Armulindude pildiga käevõru - 41912L
LEGO Armulindude pildiga käevõru - 41912L
Järgmine toode: 41911L LEGO Käevõru Edasi!
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud