Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41906 LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik

€ 22.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 351
Mõõdud: 22,3*22,3*5
Tootekood: 41906

 Lumma kunsti- ja käsitööarmastajat selle armsa LEGO® DOTS™ (41906) ananassikujulise pliiatsihoidiku komplektiga! See on kiire, kergesti kokkupandav meisterdamiskomplekt, mis annab lastele võimaluse valmistada ise pliiatsihoidiku ja kirjatarvetekarbi ning muuta neid vastavalt oma tujule või toa sisekujundusele. Ka koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu.

Värviline ja tarvilik karbikomplekt
Selles lahedas komplektis on kõrge kollane pliiatsihoidik kaanega, millel on rohelised keerlevad lehed, ning väiksem roosa ja rohelisega arbuusilõigukujuline kaanega kirjatarvetekarp, lisaks arvukalt värvilisi detaile, mille abil lapsed saavad karpe lõbusamaks ja endale sobivaks muutes arendada kujutlusvõimet ning väljendusoskust.

Loominguline mänguasi käsitööhuvilistele lastele
Antud komplekti teeb lõbusaks asjaolu, et lastel on võimalus oma kujutlusvõime valla lasta ning kaunistada pliiatsihoidikut ja kirjatarvetekarpi täpselt oma maitse järgi, vastavalt tujule või toakujundusele ning jagada oma loomingut ka sõpradega. See on suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muul ajal.

Soodustage oma lapse loovust nende armsate LEGO® DOTS™ (41906) kirjutuslauale mõeldud sisustuskarpidega, mis hõlmavad kõrget ananassikujulist pliiatsihoidikut ning väikest arbuusilõigukujulist karpi. Kokkupanek ja mäng algavad kohe, kui karp on avatud!
Demonstreeri oma loovust ja hoiustamiskarpe! Lapsed saavad lõbusate karpide kaunistamise käigus arendada oma loovust ja väljendusoskust, järgides pakendil toodud mustrisoovitusi või luues ise värskeid mustreid.
Värvilised detailid on loominguliseks väljenduseks suurepärased vahendid ja pakuvad uudset ja fantaasiarikast mängurõõmu. Lisaks saavad lapsed vahetada detaile mis tahes teiste DOTS™ toodetega, nagu näiteks lisa-DOTS – 1. seeria pakk (41908), või teiste toakaunistuskomplektidega!
See suurepärane komplekt meeldib igale meisterdamis- või käsitööhuvilisele. Nutikad ja tarvilikud karbid ning värviliselt kaunistatud detailid pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
Kaunis ja kasulik. Ananassikujuline pliiatsihoidik on 15 cm (5”) kõrge ja 6 cm (2”) lai ning kujutab endast põnevat loomingulist käsitöökomplekti noortele moeloojatele oma kujundusoskuse pidevaks arendamiseks.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
Ava kast ning loominguline tegevus võib pliiatsihoidiku ja kirjatarvetekarbi kokkupanekuga alata. Tänu hõlpsalt järgitavatele juhistele on kokkupanek lihtne. Ka koristamine ja hoiustamine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu.
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See nutikas karbikomplekt pakub piirangutevaba inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® klotsid ja detailid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele ja meie enda kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
LEGO Ananassikujuline pliiatsihoidik - 41906L
Järgmine toode: 41914L LEGO Loomingulised pildiraamid
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud