Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41901 LEGO Ägedate loomade pildiga käevõru

€ 4.83€ 6.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 33
Mõõdud: 24,5*9,3*0,7
Tootekood: 41901

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Laheda LEGO® DOTS™ (41901) ägedate loomade käevõrukomplekti abil on eneseväljendamine imelihtne! Need kiired, lihtsad, kergesti mõistetavad meisterdamiskomplektid annavad lastele võimaluse ise ehteid luua ning muuta neid vastavalt riietusele, tujule või mis tahes muul põhjusel. Kogutav ehtekomplekt See lahe käevõrukomplekt sisaldab roosat reguleeritavat käevõru, mis sobib nii suurematele kui väiksematele randmetele, ning 32 värvilist detaili, sealhulgas erilised jänkude, kasside ja käpajälgedega kaunistatud detailid, mille abil lapsed saavad luua ise loomingulisi käevõrusid, lasta oma kujutlusvõime lendu ning arendada mängulisel, lõbusal ja ainulaadsel teel oma väljendusoskust. Loominguline mänguasi käsitööhuvilistele lastele Selle komplekti muudab lastele huvitavaks võimalus lasta oma kujutlusvõime lendu ja kaunistada käevõru täpselt enda soovi järgi. Nad saavad kohandada seda vastavalt tujule või kasutada seda oma lõbusa moeloomingu väljenduseks, kuna need käevõrud pakuvad lõputult võimalusi. See on suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muul ajal.
Julgusta oma käsitööarmastajast lapse loovust ja meisterdamishimu selle armsa LEGO® DOTS™ ägedate loomade pildiga (41901) käevõrukomplektiga, mis sisaldab reguleeritavat käevõru ja 32 värvilist kaunistusdetaili. Mäng ja käevõru kaunistamine võib alata kohe, kui see pakendist välja võetakse!
Demonstreeri oma maitse järgi kohandatavaid ehteid! Lapsed saavad lõbusa käevõru kaunistamise käigus arendada oma loovust ja väljendusoskust, järgides pakendil toodud mustrisoovitusi või luues ise värskeid mustreid.
Värvilisi kaunistusdetaile saab loomingulise mängu käigus kasutada nii selle kui ka teiste komplektide juures. Lapsed saavad käevõrude kaunistamiseks ning lahedate kaunistustega ehtimiseks kasutada ka LEGO® DOTS™ 41908 lisa-DOTS – 1. seeria detaile.
See suurepärane komplekt meeldib igale meisterdamis- või käsitööhuvilisele. Paindlik käevõru ja värviliselt kaunistatud detailid pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
Väike ja mugavalt kaasaskantav. Käevõru on 20 cm (7”) pikk, mistõttu sobib see põnev ja loominguline meisterdamiskomplekt suurepäraselt noortele moeloojatele oma loomingu arendamiseks, andes võimaluse oma lemmiktöid ka hiljem kanda.
Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisva mängimise oskust ning rõõmustavad lapsi, kunavõimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.
Ava kott ning mäng võib käevõru kaunistamisega alata. Tänu lihtsatele juhistele käib kujundamine kiiresti, nii et lapsed saavad rõõmustada ainulaadsete ehete valmistamise ning mängulise ja loova tegevuse üle.
Anna lastele võimalus LEGO® DOTS™ komplektide abil valmistada lahedaid meisterdisi. See nutikas ehtemeisterduskomplekt pakub piirangutevaba inspiratsiooni, mis võimaldab lastel arendada loovust ja enesekindlust.
LEGO® DOTS™ detailid ja käevõrud vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja meie enda kvaliteedinõuetele. Need on loodud olema ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
Me testime (kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame) LEGO® detaile ja käevõrusid põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Ägedate loomade pildiga käevõru - 41901L
LEGO Ägedate loomade pildiga käevõru - 41901L
LEGO Ägedate loomade pildiga käevõru - 41901L
LEGO Ägedate loomade pildiga käevõru - 41901L
Järgmine toode: 41900L LEGO Vikerkaare pildiga käevõru
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud