Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Turvalisus

Ostmine Eesti suurimast LEGO kaubamajast Klotsipood.ee on turvaline!

Turvaline ostukoht alates 2010

Klotsipood.ee on turvaline ostukeskkond internetis, mille kinnituseks on Eesti E-Kaubanduse Liidu poolt aastal 2010 väljastatud kvaliteedimärk "Turvaline ostukoht". 

Andmevahetus on krüpteeritud

Andmete liiklus kliendi ja Klotsipood.ee veebikeskkonna vahel on turvatud SSL (SSL- Secure Socket Layer turvaprotokolli) ühendusega, mis välistab  andmete pealtkuulamise kolmandate isikute poolt.

Maksmine on turvaline

Nii pangalingi, kui ka krediitkaardiga maksmisel suunatakse klient krüpteeritud ja turvalisse maksekeskkonda. Makse andmeid säilitatakse vastavalt kas panga või Nets Eesti AS-i serveris ning kaupmehele kliendi ja kaardi andmeid ei edastata.

Krediitkaardimakse turvalisusest

Krediitkaardimakse teenust pakub Nets Eesti AS. Andmeedastuse turvalisuse tagamiseks kasutatakse kliendi ja E-Commerce Payment Gateway interneti liikluse vahel 128-bitist krüpteeringut ning andmed, mis liiguvad kaupmehe ja Payment Gateway vahel, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis kokkuvõttes välistab selle, et kõrvalised isikud saaksid neid andmeid pealt kuulata või muuta. Kaupmehel on juurdepääs kaarditehingute aruandlusele, kuid puudub juurdepääs täielikule kaardinumbrile.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa.

Kaupmees sisestatud kaardi andmeid ei näe, kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient Pankade Kaardikeskuse (Nets Eesti AS) turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.

Soovitame LEGO tooteid

EKSKLUSIIVNE
LEGO Creator Queer Eye – Fab 5 korter
€ 83.90€ 119.90
Laos olemas
Vanusele: 18+
Koosneb: 974 osast
LEGO® loovmängu klotsid
€ 12.90€ 14.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 221 osast
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud