Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Ehitusvõistlus 2020

Vaata! Vaata võistlusele saadetud töid.Hinda! Aita leida publiku lemmik.

Sellel aastal toimub Klotsipood.ee LEGO® ehitusvõistlus juba üheteistkümnendat korda! 

Võistluse eesmärk on arendada laste ning noorte kujutlusvõimet ja loovust! Innustada peresid ühistegevusele. Anda lastele võimalus ja motivatsioon päris mängudega tegelemiseks.

Eelnevate aastate jooksul on ehitusvõistlusele saadetud üle 5500 laheda töö ning oleme jaganud välja hulga põnevaid auhindu. Juba seitsmendat aastat saab ehitusvõistluse võitja lisaks LEGO® auhinnale ka võidukarika.

Arvutid ja nutiseadmed sisustavad üha enam laste vaba aega. Kuigi niinimetatud päris mänguasjad on olemas, sirutatakse siiski sageli käsi pigem elektroonikaseadme poole. Meie eesmärk on pakkuda lastele võimalus tegeleda rohkem päris mängudega. Ehitusvõistluse ägedad LEGO® auhinnad on motivatsiooniks, et leida aega ideede genereerimiseks ning nende realiseerimiseks. Kuna LEGO® ehitised tuleb üles pildistada ning meie koduleheküljel võistlusele registreerida, siis vajavad lapsed tihti selleks ka vanemate abi. Lapsed ja vanemad saavad tegutseda koos. Loodetavasti saame tuua palju mängurõõmu ja põnevust paljudesse kodudesse!

Kõigil on võimalus võita! LEGO võistluse võitja valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis oma seletamatul moel köidab enim źürii liikmete tähelepanu.


Teema

Sel korral on võistluse teemaks "Maailm, kus elame". Pane oma loovus tööle! 


Üldised tingimused

Võistlusele ootame fotosid LEGO ehitistest, mille Sa oled ise kokku pannud. Kui Sinu nägemus ei piirdu ainult ühe LEGO ehitisega, võid esitada võistlusele loomulikult ka mitu tööd!

Kõik sobilikud tööd avaldatakse www.klotsipood.ee internetilehel. Esitatud fotod võivad leida kasutust konkursi korraldaja www.klotsipood.ee poolt tulevikus loodavates materjalides, mis on mõeldud avalikuks kasutamiseks. Fotode avaldamise eest ei maksta autoritasu. Esitades oma töö võitlusele, nõustud osalemise tingimustega.
Konkursi korraldajal on õigus mittekorrektseid, ebasündsaid või muul viisil konkursi mõttega mitteseostuvaid pilte mitte avaldada ja lehelt kõrvaldada. Samuti eemaldatakse ühe ja sama töö korduvesitused.

Ehituskonkursi kestvus ja võitjate valimine

Klotsipood.ee LEGO ehitusvõistlusele saab töid esitada 11.12.2020 – 10.01.2021. kõigil soovijatel on piisavalt aega ehitada ja soovi korral ka mitu tööd esitada.

Alates 13.01.2021 – 20.01.2021 saavad kõik meie veebikülastajad töid hinnata. Veebi külastajate hääletuste põhjal valitakse välja publiku lemmik.

LEGO võistluse võitjad valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis sel aastal köidab źürii liikmete tähelepanu kõige rohkem või tõuseb oma seletamatul viisil teistest esile. Võistluse tulemused tehakse teatavaks 25.01.2021. Võitjatega võetakse isiklikult ühendust ja nende nimed avaldatakse www.klotsipood.ee koduleheküljel.

Konkursi võidutööde auhinnad saadetakse võitjatele välja kohe, kui võitjaga on kontakt saavutatud. Auhindu ei saa välja võtta rahas, vahetada rahaks ega vahetada mõne muu toote vastu.

Tööde esitamise tingimused

Osaleda võivad kõik soovijad! Töid saab võistlusele esitada järgmiselt:
• LEGO Duplo klass - kasutatud DUPLO klotse
• LEGO klass - kasutatud LEGO klotse. Jaguneb kaheks: Tüdrukute teemad, Poiste teemad
• Konkursile saab registreeruda ja pilte saata ainult www.klotsipood.ee veebilehe kaudu.
• Konkursile esitatav foto peab olema osaleja(te) enda kokku pandud LEGOst.
• Iga osaleja võib esitada piiramatul arvul töid, kuid tingimuseks on, et neil oleks silmnähtavalt erinevad ehitised.
• Üleslaetavad pildid peavad olema JPG formaadis, millede maht ei ületa 1000KB.
• Fotode üleslaadimisega kinnitab võistlusel osalev kasutaja, et on fotol toodud LEGO ehitise ise kokku pannud.
• Fotode digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
• Fotod avaldatakse sellislt nagu need võistlusele esitatakse. (Klotsipood.ee ei töötle, lõika ega pööra pilte).
• Töö esitamisel tuleb lisada korrektsed kontaktandmed, et saaksime võidu korral ühendust võtta.
• Kõik võistlustööd vaadatakse enne avaldamist üle www.klotsipood.ee administraatori poolt, mistõttu ei ilmu töö koduleheküljele koheselt peale üles laadimist.
• Klotsipood.ee`l on õigus avaldada võistlusele saadetud pilte oma koduleheküljel (www.klotsipood.ee) ja Facebooki fännilehel.
• Klotsipood.ee`l on õigus hiljem saata võistlusele registreerinud isiku e-mailile uudiskirja, millest saajal on võimalik soovi korral iga hetk loobuda.
• Võistlusel saadud auhindu ei saa välja võtta rahas, vahetada rahaks ega vahetada mõne muu toote vastu.

Auhinnad

LEGO Duplo peaauhind:
LEGO Duplo 10874 Auruvedur + karikas

LEGO tüdrukud peaauhind:
LEGO Friends 41424 Friends Džungli päästebaas + karikas

LEGO poisid peaauhind:
LEGO City 60262 reisilennuk + karikas

Publiku lemmik saab auhinnaks:
Klotsipood.ee 40 eurose kinkekaardi

Aita meil leida publiku lemmik!

Tööd avatakse
hindamiseks
13.01.2020

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud